CYWILIZACJA

Do czego może doprowadzić równouprawnienie płci! Dramat w Szwecji, bo …

Do co stało się w Sztokholmie (Szwecja) powinno raz na zawsze zamknąć usta wszystkim piewcą i zwolennikom równouprawnienia płci. W tym mieście władzę sprawuje koalicja Zielonych i socjaldemokratów (lewaków). Spadł śnieg i władza uznała, by politykę odśnieżania sztokholmskich ulic oprzeć na zasadach równouprawnienia płci. Czyli … w Sztkholmie nastała prawdziwa apokalipsa. Miasto zasypane!

Lewacka władza miasta oparła się na statystykach, z których wynika, że mężczyźni częściej korzystają z aut, które poruszają się po drogach. Czyli to oni muszą zainwestować więcej środków w odśnieżanie chodników i ścieżek rowerowych przemierzanych przez płeć piękną.

W czwartek i piątek nad Sztokholmem przeszła potężna śnieżyca. To co miało działać w praktyce, okazało się czymś absurdalnym. Doszło do paraliżu komunikacyjnego, nie dało się przejechać przez najważniejsze części miasta. Gazeta „Dagens Nyheter” opublikowała tekst „Dziewięć alternatyw dla równouprawnienia podczas odśnieżania”, w którym skrytykowała rozwiązania przyjęte przez władze miejskie. 

 

WOW! Snow covering the cars last night in Stockholm, Sweden. Photo via Severe Weather Turkey Facebook. #Snow #Sweden pic.twitter.com/8mR8FROSqj

— Mark Tarello (@mark_tarello) 10 listopada 2016

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze

Zobacz także

Dla „like’ów” narażał życie dziecka. Teraz zajmie się nim policja!

Redakcja malydziennik

„Odzyskaj swoją piz…ę!” Akcja amerykańskich feministek. ZOBACZ

Redakcja malydziennik

To się w głowie nie mieści! Transseksualna „biegaczka" próbowała zamordować przedstawiciela związku, bo bała się, że zostaną odebrane jej tytuły

Ładuję....