CYWILIZACJA

Do czego może doprowadzić równouprawnienie płci! Dramat w Szwecji, bo …

Do co stało się w Sztokholmie (Szwecja) powinno raz na zawsze zamknąć usta wszystkim piewcą i zwolennikom równouprawnienia płci. W tym mieście władzę sprawuje koalicja Zielonych i socjaldemokratów (lewaków). Spadł śnieg i władza uznała, by politykę odśnieżania sztokholmskich ulic oprzeć na zasadach równouprawnienia płci. Czyli … w Sztkholmie nastała prawdziwa apokalipsa. Miasto zasypane!

Lewacka władza miasta oparła się na statystykach, z których wynika, że mężczyźni częściej korzystają z aut, które poruszają się po drogach. Czyli to oni muszą zainwestować więcej środków w odśnieżanie chodników i ścieżek rowerowych przemierzanych przez płeć piękną.

W czwartek i piątek nad Sztokholmem przeszła potężna śnieżyca. To co miało działać w praktyce, okazało się czymś absurdalnym. Doszło do paraliżu komunikacyjnego, nie dało się przejechać przez najważniejsze części miasta. Gazeta „Dagens Nyheter” opublikowała tekst „Dziewięć alternatyw dla równouprawnienia podczas odśnieżania”, w którym skrytykowała rozwiązania przyjęte przez władze miejskie. 

 

WOW! Snow covering the cars last night in Stockholm, Sweden. Photo via Severe Weather Turkey Facebook. #Snow #Sweden pic.twitter.com/8mR8FROSqj

— Mark Tarello (@mark_tarello) 10 listopada 2016

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze

Zobacz także

Brat strzelił do siostry, gdy ta odwiedzała matkę. Nie użył jednak do tego broni palnej, tylko…

Mocne! Księża ostro o jodze! „Praktykując jogę popełniamy grzech ciężki”

Redakcja malydziennik

Miała tylko urodzić dzieci Chińczykom, a tymczasem… Tego surogatka się nie spodziewała

Redakcja malydziennik
Ładuję....