POLITYKA

Dlaczego obecny rząd nie reaguje na rosnący kult BANDERYZMU i SZOWINIZMU ukraińskiego?

MSZ Ukrainy określiło jako "nieprzyjazny krok" umieszczenie w projektowanym przez MSWiA nowym polskim paszporcie grafiki z motywem Cmentarza Orląt Lwowskich. Wczoraj ambasadorowi Polski w Kijowie Janowi Piekło wręczono notę dyplomatyczną w tej sprawie. Bezczelność Ukraińców poraża.

Ukraina, która w ostatnim czasie otrzymała mnóstwo wsparcia od Polski, wydaje się kompletnie nie rozumieć na czym polegają stosunki dobrosąsiedzkie. Kijów wspiera banderyzm bez ceregieli i buduje narrację historyczną w oparciu o masowych morderców i zezwierzęconych oprawców z UPA i OUN. Organizacje te były tak żałosne, że nie potrafiły skutecznie walczyć z Armią Czerwoną, zamiast tego tchórzliwie i zdradziecko zaatakowały polskich obywateli na kresach (CYWILI!), mordując ich w bestialski sposób. Ludobójstwo wołyńskie było bezprecedensowym przykładem zbydlęcenia ukraińskich nacjonalistów. Ludzi, którzy byli tak zezwierzęceni i podli, Ukraińcy czczą i stawiają na piedestale jako przykład dla młodzieży. A Polska nie reaguje… dlaczego? Paweł Kukiz celnie skomentował kuriozalną sytuację na swoim profilu na facebook’u przypominając, że ruch Kukiz’15 już rok temu złożył znakomity projekt ustawy definiujący zbrodnie ukraińskich nacjonalistów i penalizujący zaprzeczanie sprawstwu tych zbrodni. Jest to szczególnie ważne, gdy Polska zgodziła się łaskawie przyjąć miliony Ukraińców, którzy w swoim państwie pozbawieni byli perspektyw na godne życie.

Gdzie jest Jarosław Kaczyński i jego słynna polityka historyczna? Czyżby w tym przypadku schował ją do kieszeni?

Ustawa zaproponowana przez Kukiz’15 to wspaniały przykład mądrej polityki historycznej! Podczas gdy w Polsce przebywa obecnie ponad milion Ukraińców, Polacy mają szansę by pokazać im twardo nasz punkt widzenia i wychować w szacunku i czci do ofiar mordów dokonywanych przez bydlęta spod znaku OUN-UPA. 

Cały wpis Pawła Kukiza poniżej:

 

Źródło: Mały Dziennik / facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Niesłychane! Szwedzki premier NAKAZUJE kapłanom błogosławić związki homoseksualne

Redakcja malydziennik

Dobrze! Irlandia jest za życiem! A lewacka władza chce ukonstytuować morderstwo nienarodzonych

Redakcja malydziennik

Co zrobić z terrorystami? Na brytyjską dziennikarkę posypały się gromy, bo napisała, że "potrzebujemy ostatecznego rozwiązania"

Ładuję....