WYDARZENIA

Demony szaleją nad Polską. To nie przenośnia, ale bolesna prawda!

Nie ma co ukrywać, od jakiegoś czasu demony naprawdę szaleją nad Polską. I wielu ludzi wypędzają na ulice, albo podpowiadają im słowa, które od złego pochodzą.

O czym mówię? Wystarczy spojrzeć na ulice czy strony internetowe, żeby wiedzieć. Otóż tak się składa, że dziś jedni ychodzą na ulice, by bronić zabijania dzieci, by przekonywać, że matka ma prawo zabić swoje dziecko, a najlepszym, co może zrobić dla kobiety jej mężczyzna jest… wsparcie jej w decyzji o zabiciu. Innym zaś, i tego też nie ukrywają, przeszkadza, że Polacy będą odmawiać różaniec. I dlatego pomstują, krzyczą, przekonują, że to skandal. 

 

Jednym słowem demony szaleją, a demonerka się uaktywnia. I trudno się temu dziwić, bo życie ludzkie w łonie matki, a szerzej macierzyństwo i Matka Boża to jest to, czego diabeł nienawidzi najbardziej. Dlatego naszą odpowiedzią powinna być dziesiątka różańca, albo i więcej. Tylko przez Maryję przyjść może zwycięstwo.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

"Mały Dziennik Na kontrze": Nie boimy się mówić, że dwóch facetów choćby stanęło na uszach, Rodziną nigdy NIE BĘDZIE! POSŁUCHAJ!

Redakcja malydziennik

Nie zabierajcie mi Wiktorii – błaga urzędników niepełnosprawna mama

Redakcja malydziennik

Na chore dziecko wyłudził 500.000 zł. Ale dziecko chore wcale nie było. Sprawa jest już w sądzie, grozi mu…

Ładuję....