WYDARZENIA

Dawidek zginął okrutną śmiercią. Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok 5-latka

pilne

Po 10 dniach poszukiwań ziścił się najczarniejszy scenariusz: policjanci znaleźli ciało 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Prokuratura ujawniła właśnie wyniki zakończonej dziś sekcji zwłok chłopczyka. 

To już pewne – rodzina potwierdziła, że zwłoki odnalezione w okolicach węzła Pruszków na autostradzie A2 to ciało 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Śledczy są jednak zdania, że do zbrodni doszło już w samochodzie.

Oględziny i sekcja wskazują na liczne rany kłute klatki piersiowej. Zostały zadane ostrym przedmiotem. W tej chwili nie dysponujemy narzędziem zbrodni. Biegli z zakresu psychologii będą ustalać motyw mężczyzny. Wstępnie możemy mówić o osobistym motywie rodzinnym, ale ta informacja wymaga dalszej weryfikacji

– poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Czytaj także:

TO BYŁO najokrutniejsze narzędzie tortur w historii. Ludzie ginęli w męczarniach

Polski kryminolog Brunon Hołyst przewidział znalezienie zwłok już kilka dni temu. Ponadto doradzał, by oprócz lasów i chaszczy, przeszukać także wodę. I tam właśnie ojciec wrzucił ciało chłopca.

Kryminolog jest pewny, że ojciec chłopca, Paweł Żukowski, miał tygodniami skrupulatnie opracowywać plan zemsty na żonie. Nie układało im się w życiu małżeńskim i nie chciał, by żona była szczęśliwa. Parę tygodni przed morderstwem Dawidka i popełnieniem samobójstwa wziął urlop w pracy i wszystko zaplanował.

Z ustaleń wynika, że do zabójstwa Dawidka doszło pomiędzy godz. 18 i 19. Rzecznik prasowy prokuratury dodaje, że wielość ran zadanych 5-latkowi wskazuje na wielkie emocje targające sprawcą. Do dalszej analizy zlecono ubrania ojca Dawidka.

Źródło: Onet.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Jeśli myjesz zęby tą pastę, wyrzuć ją! Możesz zachorować na …

Redakcja malydziennik

Ten kraj nie ugnie się przed totalitarnym dyktatem i będzie chronił najsłabszych

Redakcja malydziennik

Dzieci z zespołem Downa to tylko nieszczęście? To tylko popatrzcie na Josepha! To jest prawdziwa GWIAZDA!

Redakcja malydziennik
Ładuję....