POLITYKA

Dane dotyczące seksualności Polaków przygnębiają. Naprawdę jest BARDZO ŹLE

Coraz większy odsetek osób przyznaje się w Polsce do masturbacji. To wyniki najnowszego badania dotyczącego seksualności Polaków.

Z badania prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że do masturbacji przyznaje się obecnie aż 36 proc. Polaków, dla porównania w 2011 r. (poprzednia edycja badania) było to 21 proc., a w 2005 r. – tylko 16 proc. Polaków.

 

Częściej masturbują się mężczyźni. Przyznaje się do tego 47 proc. z nich i jest to najwyższy odsetek od 20 lat. Wcześniej ten udział niewiele przekraczał poziom 20 proc.

 

Z badania wynika, że przybywa również kobiet, które w ten sposób zaspokajają swoje potrzeby seksualne. Dotyczy to 23 proc. z nich. We wcześniejszych latach było ich o 10 punktów procentowych mniej. Jednocześnie 50 proc. kobiet twierdzi, że nie masturbuje się w ogóle.

 

49 proc. Polaków przekonuje, że masturbacja pozwala im lepiej poznać swoje ciało i w większym stopniu przeżywać zaspokojenie potrzeb seksualnych. Taka opinia dominuje w grupie do 49. roku życia, ale potwierdza ją także blisko 40 proc. osób po pięćdziesiątce.

 

Można się tylko domyślać, jak bardzo negatywnie praktyki takie wpływają na związek. 

 

Źródło: dziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Pani Krystyno, przepraszam… Owsiak jednak przeprosił za swoją skandaliczną wypowiedź

Redakcja malydziennik

Zidentyfikowano kolejnych Żołnierzy Niezłomnych

To już pewne, ten Kościół we Włoszech będzie udzielał gejowskich małżeństw!

Redakcja malydziennik
Ładuję....