POLITYKA

Dane dotyczące seksualności Polaków przygnębiają. Naprawdę jest BARDZO ŹLE

Coraz większy odsetek osób przyznaje się w Polsce do masturbacji. To wyniki najnowszego badania dotyczącego seksualności Polaków.

Z badania prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że do masturbacji przyznaje się obecnie aż 36 proc. Polaków, dla porównania w 2011 r. (poprzednia edycja badania) było to 21 proc., a w 2005 r. – tylko 16 proc. Polaków.

 

Częściej masturbują się mężczyźni. Przyznaje się do tego 47 proc. z nich i jest to najwyższy odsetek od 20 lat. Wcześniej ten udział niewiele przekraczał poziom 20 proc.

 

Z badania wynika, że przybywa również kobiet, które w ten sposób zaspokajają swoje potrzeby seksualne. Dotyczy to 23 proc. z nich. We wcześniejszych latach było ich o 10 punktów procentowych mniej. Jednocześnie 50 proc. kobiet twierdzi, że nie masturbuje się w ogóle.

 

49 proc. Polaków przekonuje, że masturbacja pozwala im lepiej poznać swoje ciało i w większym stopniu przeżywać zaspokojenie potrzeb seksualnych. Taka opinia dominuje w grupie do 49. roku życia, ale potwierdza ją także blisko 40 proc. osób po pięćdziesiątce.

 

Można się tylko domyślać, jak bardzo negatywnie praktyki takie wpływają na związek. 

 

Źródło: dziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Dziś następuje apokaliptyczny sylwester, czyli koniec tego, co znamy! ZOBACZ i …

Redakcja malydziennik

Rodziny z dziećmi przestają być klientami opieki społecznej. 500 plus to był strzał w dziesiątkę

BRAWO Trump. "Zostałem wybrany, by reprezentować mieszkańców Pittsburgha a nie Paryża!"

Redakcja malydziennik
Ładuję....