CYWILIZACJA

„Dajcie nam meczety, bo inaczej zajmiemy na modlitwę Watykan”

Włoska policja rozpoczęła akcję zamykania garażowych meczetów, które nie spełniają norm budowlanych. Muzułmanie w odpowiedzi zapowiedzieli wtargnięcie do Watykanu, by tam się modlić.

Akcja włoskich sił porządkowych nie ma nic wspólnego z walką z islamem. Chodzi o zamknięcie meczetów, które znajdują się w budynkach, jakie nie spełniają standardów budowlanych i bezpieczeństwa. Odpowiedzią części muzułmanów był szantaż, że jeśli meczety będą nadal zamykane, to oni zaczną się wspólnie modlić w Bazylice św. Piotra. – Oni chcieli iść przez miasto, wznosić okrzyki Allahu akbar i dojść aż do Watykanu, by potem wejść do Watykanu – opowiada jeden z protestujących.

 

Do tej formy protestu, na razie, nie doszło, ale muzułmanie są coraz bardziej wściekli. – Problem musi być rozwiązany na poziomie społecznym i politycznym – podkreśla jeden z organizatorów protestu. A inny dodaje, że muzułmanie nie będą jeździli na drugi koniec miasta, by się modlić. – Modlitwa jest naszym fundamentalnym prawem, jeśli wyrzucicie nas z meczetów będziemy się modlić na ulicach – zaznacza.

 

Bsz/JihadNews

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Dla niej Polska to RAJ. Rodowita Norweżka szuka u nas ratunku. Boi się, że…

Redakcja malydziennik

Gdy urodził się im syn z Zespołem Downa prosili Boga, by go uleczył. Teraz wychowują dziewięcioro takich dzieci. – To dla nas przywilej. Każdy powinien mieć dziecko z Zespołem Downa!

Redakcja malydziennik

Lekarze mają dość… ŚWINKI PEPPY! A wszystko przez…

Redakcja malydziennik
Ładuję....