POLITYKA

Czyszczenie Polski trwa! CBŚP zlikwidowała magazyn narkotyków

Funkcjonariusze CBŚP z Torunia zlikwidowali magazyn narkotyków i zatrzymali 60 – letniego mężczyznę, który "opiekował się" przechowywanymi tam narkotykami – dowiedziała się PAP w CBŚP. Mężczyzna usłyszał już zarzuty; został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.h

 

Do mieszkania, służącego za narkotykowy magazyn policjanci CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim – poinformował PAP kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

 

Jak powiedział, już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, Mariana S., który "opiekował się" magazynem narkotykowym".

 

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w szafie trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu.

 

W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

No to Hanna Gronkiewicz-Waltz wpadła! Są papiery na to, że wiedziała…

Przyjemne życie posłów – mają rekordowe wakacje. Nie uwierzysz, jak długie!

Redakcja malydziennik

Ostatni Gaullista Francois Fillon nie daje za wygraną! CHCE DALEJ WALCZYĆ o uczynienie Francji SUPERMOCARSTWEM!

Ładuję....