ARCHIWUM

Czyszczenie Polski trwa! CBŚP zlikwidowała magazyn narkotyków

Funkcjonariusze CBŚP z Torunia zlikwidowali magazyn narkotyków i zatrzymali 60 – letniego mężczyznę, który "opiekował się" przechowywanymi tam narkotykami – dowiedziała się PAP w CBŚP. Mężczyzna usłyszał już zarzuty; został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.h

 

Do mieszkania, służącego za narkotykowy magazyn policjanci CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim – poinformował PAP kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

 

Jak powiedział, już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, Mariana S., który "opiekował się" magazynem narkotykowym".

 

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w szafie trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu.

 

W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Hołd dla Dywizjonu 303 na ciężarówce! Brytyjska policja zachwycona tym gestem

Redakcja malydziennik

Kaczyński: Premier wyjdzie ze szpitala już… SPRAWDŹ

Redakcja malydziennik

Tam katedrę zamieniono na STOŁÓWKĘ. Koniec świata, czy dobra zmiana?

Redakcja malydziennik
Ładuję....