ARCHIWUM

Czy znany serwis ma swoich czytelników za durniów? Użytkownik wykop.pl zdemaskował Wirtualną Polskę

Jeden z użytkowników wykop.pl bacznie śledził publikacje dotyczącą Merkel na serwisie internetowym wp.pl. Okazuje się, że przypuszczalnie doszło tam do manipulacji głosami użytkowników. Jest to kolejna już kompromitacja wirtualnej polski nagłośniona przez użytkowników wykop.pl. I pomyśleć, że wp.pl chciała walczyć z fake newsami… chyba tak samo jak „Newsweek”, który cytował fejkowe konto księdza Oko. Obrzydliwość!

Sprawa wystąpienia Merkel przeciwko Polsce znakomicie wykazuje skalę fałszowania opinii internautów przez WP i zapewne inne niemieckie portale. Poniżej 2 screeny, odległe w czasie o niecałą godzinę. – napisał twórca znaleziska, użytkownik viking23.

 

Następnie umieścił dwa bardzo wymowne screeny, na których strzałkami zaznaczył liczbę głosów pod jednym z najpopularniejszych postów o godzinie 16:04 i następnie liczbę głosów pod tym samym postem po godzinie. Liczba pozytywnych ocen wzrosła o 200, zaś negatywnych niemal o 3000! Nosi to znamiona obrzydliwej manipulacji… czy oni mają internautów za durniów?

""

""

Źródło: wykop.pl

Komentarze

Zobacz także

Jest nadzieja dla Francji i Europy. Wybór Macrona to nie koniec, a wybór Le Pen nie byłby początkiem!

Redakcja malydziennik

Jakiego Kościoła chce Franciszek w Polsce?

Redakcja malydziennik

"Kobiece kobiety, jak ja to mówię w przenośni „300% baby” nie są nigdy feministkami”. Kapłan bardzo rozsądnie o feminizmie i kobiecości

Redakcja malydziennik
Ładuję....