ARCHIWUM

Czy wypełniły się zapowiedzi Matki Bożej w Fatimie względem Rosji? Siostra Łucja twierdzi, że…

Czy zapowiedzi z Fatimy odnoszące się do Rosji wypełniły się? Czy ten element wielkiego proroctwa jest już spełniony? Arcybiskup Tadeusz Kondrusiewicz, były arcybiskup moskiewski, a obecnie metropolita miński nie ma wątpliwości, że tak.

Opinię te formułuje zaś na podstawie rozmów z siostrą Łucją, wizjonerką z Fatimy. To ona, podczas kilku rozmów z arcybiskupem, miała zapewnić go, że zapowiedzi Matki Bożej wobec Rosji wypełniły się.

 

– Idea Fatimy, idea nawrócenia Rosji zawsze jest w moim sercu – mówił agencji Catholic News Service arcybiskup. – Nie ma w moim kraju kościoła bez figury Matki Bożej Fatimskiej – dodawał.

 

Arcybiskup trzykrotnie rozmawiał z siostrą Łucją. Gdy został arcybiskupem Moskwy siostra kilkukrotnie pytała go o to, czy to prawda, że w Moskwie jest katolicki arcybiskup. A gdy on potwierdzał, ona stwierdziła: „to znaczy, że proroctwa fatimskie się wypełniły”. 

 

Siostra Łucja miała także prosić arcybiskupa Kondrusiewicza, by ten współpracował z prawosławnymi, a nawet wysłać za jego pośrednictwem figurkę Matki Bożej Fatimskiej do patriarchy Moskwy i Wszechrusi Aleksego II. – Później widziałem u niego kilkakrotnie tę figurkę na stole – dodał.

 

Jeśli chodzi o współpracę, to arcybiskup podkreśli, że wraz z prawosławnymi udało się im, już na Białorusi, założyć dwa ośrodki konsultacyjne w szpitalach aborcyjnych. – Dzięki temu udało nam się uratować wiele dzieci – mówi.

 

Źródło: CNS/CatholicHerald.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Czy to będzie wojna? Watykan ostro sprzeciwia się…

Redakcja malydziennik

Dziennikarz TVP kontra prowokator. Kto wypadł lepiej?

Redakcja malydziennik

Franciszek TOTALNIE MIAŻDŻY feministyczno-nazistowską propagandę: "taki naród ma przyszłość". Sprawdź o czym mówił!

Redakcja malydziennik
Ładuję....