ARCHIWUM

Czy Wirtualna Polska przeprosi za powielanie haniebnego fake news'a pod adresem Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz, który padł ofiarą fake newsa spreparowanego przez internautę i podchwyconego przez Wirtualną Polskę, jeszcze raz odniósł się do całej sytuacji.

O sprawie pisaliśmy dwa dni temu TUTAJ. Na chwilę obecną pojawiło się już nieco więcej informacji. Paweł Kukiz ujawnił na swoim profilu facebookowym informację o autorze fake newsa. Okazuje się, że sprawca, Szymon Jarzyński to sympatyk Nowoczesnej i już ma już na swoim koncie podobne akcje.

 

Jak widać zawiadomienie złożone przez Pawła Kukiza do prokuratury wystraszyło małego oszusta, ponieważ zablokował swoje konto na Twitterze i opublikował wpis, w którym twierdzi, że nie jest autorem sfałszowanego screena, tylko znalazł go rzekomo na facebooku. Kukiz przyparł internautę do muru pytając go gdzie konkretnie znalazł on fałszywy zrzut ekranu.

 

Polityk zaapelował także do Wirtualnej Polski by przeprosiła za powielanie fake newsów. Czy Paweł Kukiz doczeka się przeprosin? I czy to w ogóle coś da? Portal WP.PL zdaje się stosować starą strategię lewicowych mediów, że jak się kogoś obrzuci g….nem to zawsze się coś przyczepi.

 

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Kolejna BOMBA odkryta w Paryżu! Zagrożenie terrorystyczne to tam codzienność!

Redakcja malydziennik

NIE MA WĄTPLIWOŚCI: Teczka TW Bolka jest prawdziwa. Tzw. opinia Widackiego to…

Redakcja malydziennik

Polacy i ŻYDZI to dwa BRATANKI?! Zobacz, zaskakujące VIDEO!

M. A.
Ładuję....