CYWILIZACJA

Czy wiesz, co czytają Twoje dzieci? W piśmie dla nastolatków znalazły się szokujące treści

W magazynie "Teen Vogue" adresowanym do nastolatek pojawił się szokujący poradnik dotyczący seksu analnego. Publikacja wywołała wściekłość rodziców czytelników pisma.

Kierownictwo  "Teen Vogue" zapowiedziało, że na łamach pisma będą ukazywać się szczegółowe artykuły na temat seksu. W ten sposób redakcja chce uświadamiać swoje młode czytelniczki. Szczególnie dużo uwagi miano poświęcić takim zagadnieniom, jak ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i niechcianą ciążą. 

 

To właśnie w ramach tego cyklu w piśmie pojawił się tekst, dotyczący seksu analnego. Jego autorka, zachwalała go jako poradnik "dla nastolatek, młodych kobiet i wszystkich ciekawskich". Czytelniczkom radziła m.in. w jaki sposób zachęcić partnera do tego rodzaju aktywności seksualnej oraz aby na początku wypróbować seks-zabawki.

 

Artykuł spotkał się z ostrą krytyką środowiska dziennikarskiego oraz rodziców. Ich zdaniem tego typu treści są nieodpowiednie dla nastoletniego czytelnika. 

 

Publikacji bronił natomiast redaktor naczelny "Teen Vogue". Phillip Piccard w ogóle nie odniósł się do krytyki rodziców. Uznał natomiast, że negatywna reakcja na poradnik wynika z "głęboko zakorzenionej homofobii". 

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

Tam zabroniono dzieciom wchodzić do … Kościoła!

Redakcja malydziennik

NATO ostrzega przed Rosją. Europejskie miasta są zagrożone!

M. A.

Akcja saperów w Szczecinie! Odkryto ważącą 100 kg bombę z czasów II wojny światowej

Adam Gaafar
Ładuję....