CYWILIZACJA

„Czy to ty? Czy to naprawdę ty?” – matka nie poznała swojego syna po operacji – „naprawdę za nim tęsknię”

„Let me in 3 Thaialand” to program w trakcie którego zgłoszone osoby przechodzą prawdziwą metamorfozę. Noppajit Monlin zmienił się do tego stopnia, że nie poznała go własna matka.

Tajlandzki program zmienił życie 22-latka do tego stopnia, że nie poznała go jego własna matka.  Noppajit Monlin urodził się ze skręconą szczęką. To powodowało, że nie czuł się komfortowo z własnym wyglądem. Nie był to jednak jedyny powód przykrości – mężczyzna miał problemy z przeżuwaniem i często pojawiał się u niego ślinotok.

 

Przez to był odrzucony chociażby w pracy – nie jadł posiłków razem ze współpracownikami, gdyż odrzucali go. To powodowało u niego niski poziom samooceny. Nie przeszkodziło mu to jednak w znalezieniu dziewczyny.

 

Po operacji wygląda zupełnie inaczej. Konwencja show zakłada, że rodzina widzi zoperowanego pierwszy raz na wizji. Jego matka rozpłakała się na widok Noppajita i nie ukrywała, że nie mogła go poznać. „Mamo, pamiętasz mnie? Spójrz na mnie” – mówił syn do matki. Z niedowierzaniem powtarzała tylko: „czy to ty? Czy to naprawdę ty?”

 

Później przyznał także, że wolała poprzednie oblicze syna: „naprawdę za nim tęsknię”. Mężczyzna przeszedł operacje plastyczne całej twarzy: szczęki, czoła, wstrzyknięto mu botoks, a także popracowano nad powstrzymaniem ślinotoku.

 

Noppajit Monlin uważa, że dzięki zmianie wyglądu ma m. in. więcej przyjaciół. Na koniec jeszcze sprawa relacji z jego dziewczyną. Młodzi poznali się na portalu społecznościowym, jego dziewczyna to 26-letnia transpłciowa kobieta. Ani jedno, ani drugie, nie ma zamiaru się rozstawać.

 

Before & After ของหนุ่มใจหล่อมาก
– เอ็กซ์ นพจิต มลสิน –#ผู้ชายคนแรก #LetMeInTh3BigChange pic.twitter.com/DWm2HT3QwU

— Let Me In Thailand3 (@LetMeInTH) 19 listopada 2017

เอาไปชัดๆ โอปป้ามาเอง
เอ็กซ์ นพจิต มลสิน
หนุ่มน้อยอายุ 22 ปี
เมื่อก่อนหน้าเค้าไม่หล่อ แต่ตอนนีเค้าหล่อมากแถมใจยังหล่อมากด้วย#แฟนคลับเอ็กซ์ขอเสียงหน่อยเร็วววว#ถึงหน้าตาผมจะเปลี่ยนไปแต่หัวใจผมไม่เคยเปลี่ยนแปลง #ผู้ชายคนแรก#LetMeInTh3BigChange pic.twitter.com/yZ4tFrQJlw

— Let Me In Thailand3 (@LetMeInTH) 19 listopada 2017

Źródło: mirror.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Co za bujdy! Czyżby Holendrzy przyznawali, że eutanazja to zabójstwo, a nie wspomagane samobójstwo?

Redakcja malydziennik

Niemcy popełniają samobójstwo. Lewica nie chce krzyża, bo ten przeszkadza w…

MASAKRA na festiwalu. Napastnicy STRZELALI do panikującego tłumu (WIDEO)

Redakcja malydziennik
Ładuję....