ARCHIWUM

Czy to będą nowi męczennicy? Te prześladowania tylko umacniają naszą wiarę…

Piekło swojej rodzinie zgotował pewien hindus. Prześladował, bił, a w końcu wyrzucił z domu swoją żonę i czworo dzieci, bo ci wybrali Jezusa.

Rodzina Ramesza Kumara walczy, by związać koniec z końcem. Mężczyzna zabrał im pieniądze, pobił i wyrzucił z domu, kiedy żona i dzieci nie chcieli porzucić chrześcijaństwa. Indyjskie media donoszą, że Kumar oświadczył, że nie będzie dłużej tolerował swoich najbliższych uczęszczających do kościoła chrześcijańskiego. W lokalnej gazecie zamieścił nawet ogłoszenie, w którym oficjalnie wyrzekł się najbliższych. 

 

Utrzymanie rodziny wziął na siebie 23-letni Neeraj. Męźczyzna pracował w sklepie i za niewielką wypłatę jego matka i rodzeństwo mogli jakoś żyć. To jednak też nie spodobało się ojcu, który zmusił pracodawcę syna do wyrzucenia go z pracy. 

 

Kumar posunął się także do kłamstw i manipulacji. Zgłosił policji, że jego rodzina próbowała siłą zmusić go do pójścia do kościoła i zmiany religii. Twierdził też, że jego syn zagroził mu, że go zabije, jeśli nie zostanie chrześcijaninem.

 

Tymczasem chrześcijanie zeznali przed policją, że to kłamstwo. Dzieci i matka powiedziały, że prześladowania, których doświadczają, tylko umacniają ich wiarę w Jezusa.

 

"Nie przestaniemy chodzić do kościoła, ponieważ wiemy, że Jezus jest prawdziwym Bogiem, który za nas umarł" – mówią.

 

Źródło: www.britishpakistanichristians.org, Christian Post/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Koniec z blokowaniem mównicy! Też wam smutno, że nie będzie nowych piosenek?

Redakcja malydziennik

Franciszek TOTALNIE MIAŻDŻY feministyczno-nazistowską propagandę: "taki naród ma przyszłość". Sprawdź o czym mówił!

Redakcja malydziennik

Wstrząsająca relacja z Las Vegas: "słowa nie wyrażą, ile widziałem tam bohaterstwa"

Redakcja malydziennik
Ładuję....