CYWILIZACJA

Czy te dzikusy muszą nam to robić? ISIS urządza piekło swoim niewolnikom. ZOBACZ

Prawda o tym, jak członkowie ISIS traktują swoich niewolników, wychodzi na światło dzienne. Egipska telewizja upubliczniła przerażające praktyki ISIS.

Vian Dakhill, iracka polityk, opowiadała w egipskiej telewizji, do czego zmuszani są niewolnicy przetrzymywani przez ISIS. Opowiadała ona o przypadku kobiety, która została zmuszona do zjedzenia własnego dziecka. 

 

„Jedna z kobiet, którą udało nam się odbić z rąk ISIS, opowiadała nam, że przez trzy dni przetrzymywana była w celi bez jedzenia i picia. W końcu po trzech dniach dostała talerz z ryżem i mięsem. Była bardzo głodna, więc szybko zjadła podaną porcję. Kiedy skończyła, żołnierze ISIS powiedzieli: Ugotowaliśmy swojego rocznego syna,  i właśnie go zjadłaś" – mówiła Dakhill. 

 

Polityk opowiadała też o przypadku 10-letniej dziewczynki, która na oczach swoich bliskich została zgwałcona. Tak brutalnie, że zmarła.  "Pytanie, które sobie zadajemy brzmi:  Dlaczego? Dlaczego te dzikusy nam to robią?”. 

 

ISIS torturowało także 18-letnią Lamiyę Haji Bashar: "Powiedzieli mi, że albo muszą mnie zabić, albo odciąć stopę, żebym  nie mogła uciec. Powiedziałam, że nawet jeśli obetną mi jedną stopę, ucieknę na tej drugiej. Grozili mi, że jeśli podejmę próbę ucieczki, będą mnie torturować”.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Grecy mają problem: migranci "znikają" z obozów dla uchodźców. Ich liczba jednak zdecydowanie wzrosła. Jak to możliwe?

Redakcja malydziennik

Skoczył z 14 piętra ze spadochronem. Urządzenie się….

Redakcja malydziennik

HIT INTERNETU! To, co robi ten facet jest SZOKUJĄCE! Właśnie TAK pracują IMIGRANCI (WIDEO)

Ładuję....