CYWILIZACJA

Czy ta ustawa to POWRÓT dra Mengele?

Dotychczasowa ustawa o zawodzie lekarza (art. 26. ust. 3 pkt 3) chroniła dzieci poczęte przed poddawaniem ich eksperymentom badawczym. Feministki, które obecnie zbierają podpisy pod morderczym projektem ustawy o przewrotnej nazwie „Ratujmy kobiety” chcą by to się zmieniło. Ich projekt wyłącza bowiem ochronę prawną tych dzieci, dając nieograniczone prawo do eksperymentowania na tych maleństwach.

I tak, jak ochrona prawna kobiet w ciąży pozostaje niezmienna (choć zastępują wyrażenie „dziecko poczęte” słowem „płód”), tak już na dzieciach poczętych w wyniku in vitro, których tysiące żyje w stanie zamrożenia w beczkach różnych klinik będzie można zrobić wszystko. Wystarczy pewnie zgoda rodzica, któremu być może się powie że to dla dobra nauki.

 

Być może zasugeruje mu się też, że te kilkadziesiąt pomrożonych dzieci jest niepotrzebnych. Przecież wszystkich i tak nie urodzi.

 

W ten sposób barbarzyństwo po raz kolejny ubierze się w ładne słówka, a upokarzające traktowanie i tortury staną się „koniecznym złem” rozwoju nauki. I niejeden nowy dr Mengele chętnie skorzysta z takiej okazji.

 

Chcesz poczytać więcej o działaniach pro life bądź wesprzeć je osobiście? Wejdź na stopaborcji.pl

Źródło: stopaborcji.pl

Komentarze

Zobacz także

W nocy doszło do wycieku fosforu na Śląsku! Czy jest się czego bać?

Redakcja malydziennik

No proszę. Coraz więcej Polaków uważa, że jest … szczęśliwych. A Ty?

Redakcja malydziennik

Przerażająca wizja ojca Pio o III WOJNIE ŚWIATOWEJ! Jaki los czeka POLSKĘ?

Adam Gaafar
Ładuję....