CYWILIZACJA

Czy Magda Żuk brała psychotropy? Zupełnie nowe wiadomości na temat jej śmierci!

Magda Żuk zmarła 30 kwietnia 2017 roku w szpitalu w egipskiej Hurghadzie. Do tej pory mnożą się pytania na temat jej zagadkowej śmierci.

Jej siostra, Anna Cieślińska, stanowczo zaprzeczyła, jakoby śmierć Żuk miała być samobójstwem. W rozmowie z wp.pl podkreśliła, że kobieta nie brała leków na depresję, a jedyny syndrom na który cierpiała, to syndrom dorosłych dzieci alkoholików (DDA). "Magda była bardzo radosna, szczęśliwa. Ciągle mówiła o tym, że planuje ślub i chce mieć dzieci. Czy osoba z depresją chodzi cały czas uśmiechnięta i planuje szczęśliwe życie?" – pytała w rozmowie Cieślińska.

 

Wczoraj kraj ogarnęła informacja płynąca z Prokuratury Krajowej. Na jej zlecenie Katedra i Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu przeprowadził badania nad materiałem pobranym od Magdy Żuk w czasie sekcji zwłok. Śledczy nie potwierdzili wątku mówiącego o stosowaniu wobec niej przemocy. "Według biegłych bezpośrednią przyczyną śmierci Magdaleny Ż., do której doszło 30 kwietnia 2017 roku w egipskiej Hurghadzie były obrażenia typowe dla upadku z wysokości. Nie znaleziono śladów, które by dawały podstawy do przypuszczeń, że zmarła padła wcześniej ofiarą przemocy" – podała PK.

 

Z drugiej strony dziennik "Fakt" poinformował, że prawdopodobnie była to samobójcza śmierć dziewczyny spowodowana depresją. Gazeta podała, że Magda Żuk miała być pod wpływem silnych leków psychotycznych stosowanych przy leczeniu depresji, schizofrenii a nawet psychozy.

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Gwałciciele, pedofile i handlarze ludźmi uwielbiają aborcję. MOCNE SŁOWA KOBIETY, KTÓRA POCZĘŁA SIĘ Z GWAŁTU!

Redakcja malydziennik

Co za tragedia! Amerykanin świętował w Barcelonie rocznicę ślubu, zginął z rąk terrorystów

Redakcja malydziennik

Przemoc zabija po cichu! Kampania społeczna polskiej policji!

Redakcja malydziennik
Ładuję....