POLITYKA

Czy kandydat na prezydenta Francji pozostawał w związku homoseksualnym?

Emmanuel Macron – niezależny centrowy kandydat, który uważany jest za faworyta wyborów prezydenckich we Francji – zdecydowanie zaprzeczył plotkom, jakoby od czasu, gdy w 2007 roku poślubił Brigitte Trogneux pozostawał w pozamałżeńskim związku homoseksualnym.

Pogłoski o jego rzekomym związku z szefem Radio France, Mathieu Galletem, pojawiają się co jakiś czas od lat, a ostatnio podchwyciły je rosyjskie media. W poniedziałek wieczorem Macron zbył je żartem, a jego rzeczniczka przekazała to na Twitterze.

 

"Jeśli wam mówią, że prowadzę podwójne życie z panem Galletem, to dlatego, że uciekł mój hologram" – powiedział Macron na spotkaniu ze swoimi sympatykami. Jak pisze Reuters, była to aluzja do hologramowej prezentacji jednego z jego rywali do prezydentury, Jean-Luca Melenchona na wiecu w miniony weekend.

 

Rzeczniczka Macrona podkreśliła, że jego wypowiedź jest "wyraźnym zdementowaniem plotek na temat jego życia prywatnego". (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Ile kosztuje kamienica w Warszawie? Roszczenie do Nabielaka 9 kosztowały Marka M. tyle co para dżinsów!

Redakcja malydziennik

To bardzo NIEBEZPIECZNE: terroryści wykorzystują szyfrowane wiadomości do komunikacji. Czy właściciele komunikatorów będą współpracować przeciw terrorowi? Trwają rozmowy

Wojna wisi w powietrzu? Ostre spięcie na linii USA – Korea Płn. "Spotka ich ognień i gniew"

Redakcja malydziennik
Ładuję....