POLITYKA

Czy jest na sali lekarz? Wałęsa własnie przeszedł samego siebie. Winny katastrofy smoleńskiej jest..

Szokujące słowa Wałęsy o przyczynach katastrofy smoleńskiej. We wpisie na portalu społecznościowym wskazuje nawet "winnego".

Według Wałęsy "złą, nieodpowiedzialną, fatalną decyzję podjął Prezydent Lech Kaczyński". Podkreśla jednak, że to jest końcówka nieszczęsnego lotu, na który składały się wcześniejsze elementy, wynikające ze złych decyzji.

 

"Zacznijmy od końca

Zawsze kiedykolwiek pojawiały się jakeś problemy związane z lotem przychodził do Prezydenta Pilot z pytaniem co robimy w tej sytuacji. Tu było podobnie. Więc złą, nieodpowiedzialną, fatalną decyzję podjął Prezydent Lech Kaczyński. On funkcyjnie jest odpowiedzialny za ten wypadek i śmierć swoją i całego zespołu. To jest końcówka tego nieszczęsnego lotu, za chwilę wcześniejsze elementy nieszczęscia, wynikajace ze złych nieodpowiedzialnych decyzji.

 

Od urodzenia Kaczyńskich decyzje podejmował zawsze Jarosław, Lech przytakiwał udawał grzecznego, przyjemnego, ale czekał na decyzje w kazdej sprawie na Jarosława. Pokazano to nawet kiedyś publicznie cdn."  (pisownia oryginalna)

Źródło: wp.pl, Facebook/Lech Wałęsa

Komentarze

Zobacz także

Szok! Powtórka Nicei w Berlinie. Są zabici i ranni

Redakcja malydziennik

TUSK dostanie olbrzymią odprawę. Ta kwota robi wrażenie

Adam Gaafar

SZOKUJĄCE zeznania byłego szefa FBI: Rosja spreparowała zwycięstwo Trumpa

Redakcja malydziennik
Ładuję....