ARCHIWUM

Czy Jarosławowi Kaczyńskiemu grozi zamach?

"Rzeczpospolita" poruszyła temat wpisów w mediach społecznościowych, które zachęcają do zamachu na Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wedle informacji dziennika zajęła się nimi już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Wszystko zaczęło się od artykułu "Pod kloszem partii" w tygodniku "Newsweek", w którym opublikowano szczegółowy plan siedziby PiS oraz zwyczaje Jarosława Kaczyńskiego. Czytelnicy tygodnika mogli się dowiedzieć m.in., o której godzinie prezes Kaczyński pojawia się w siedzibie partii, w jaki sposób zabezpieczony jest budynek, ilu jest ochroniarzy i pracowników biura, a nawet, gdzie są kamery i są jakie przeszkody, aby dostać się do gabinetu lidera PiS.

 

Wpis pojawił się m.in. na zamkniętej grupie Odnowy, odłamu Komitetu Obrony Demokracji. – Gdyby ktoś chciał dokładnie poznać biuro PiSu i panujące w nim zwyczaje, polecam artykuł: Pod kloszem partii" (Newsweek nr 24, 5-11.06.2017, s. 12-17) oraz związane z nim obrazki, które wklejam poniżej. Mogą stanowić cenne wskazówki, gdzie i jakie przeszkody napotkamy, zanim dotrzemy do gabinetu naczelnika państwa. Wszystko jest do pokonania, gdy opracuje się dobry plan. Znamy przecież filmy pokazujące skuteczne wejścia do skarbców banków, strzeżonych w znacznie bardziej skomplikowany sposób. Wypada mi życzyć udanego wejścia, wykonania zadania i bezproblemowego zniknięcia. A co z łupem/nagrodą? Wdzięczność narodu! To nieprzeliczalne na pieniądze – można było przeczytać na Facebooku.

 

Wpis już jest usunięty. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Oto jak atom może zmienić polskie bezpieczeństwo. Polska może stać się POTĘGĄ!

Redakcja malydziennik

Teluk: tłumaczenia poseł Mateusiak-Pieluchy pozostawiają niesmak

Redakcja malydziennik

Facebook zablokował konto Miriam Shaded. Powód?

Redakcja malydziennik
Ładuję....