RELIGIA

Czterokrotna mistrzyni świata: Miałam aborcję, to było straszne doświadczenie. Żałuję!

Sanya Richard-Ross podzieliła się swoją dramatyczną historią by pomóc innym kobietom. Przyznała się do dokonania aborcji i opowiedziała o konsekwencjach psychicznych i duchowych tej złej decyzji.

Czterokrotna złota medalistka powiedziała, że wcale nie jest wdzięczna za "wybór", którego dokonała. Przez lata ta decyzja, by zabić swoje nienarodzone dziecko wywoływała i nadal wywołuje ból serca i żal. Na szczęście biedna kobieta odnalazła Boga, wtedy zrozumiała, że chce nieść pomoc i nadzieję innym kobietom, które również cierpią z powodu syndromu postaborcyjnego. Jest to wielka misja.

Sanya ujawniła, że w środowisku kobiet uprawiających lekkoatletykę jest wiele takich, które zabiły swoje dzieci. Wiedziała o aborcjach swoich koleżanek, które nie wydawały się być cierpiące z tego powodu. Jednak gdy Sanya zabiła swoje własne dziecko zrozumiała, że kobiety ukrywają ogromny ból pod maską.

Sportsmenka napisała książkę "Chasing Grace" (Goniąc łaskę), w której opowiedziała swoją smutną historią. Powzięła decyzję by uśmiercić swoje nienarodzone dziecko przed igrzyskami w Pekinie.

– Wszystko, co chciałam, wydawało się być w zasięgu ręki – pisze – Kulminacyjny punkt mojego życia był tuż przede mną. W tej chwili wydawało mi się, że nie mam wyboru. Debata o tym, kiedy zaczyna się życie, krążyła w mojej głowie. Dziecko przed ślubem, w tym momencie mojej kariery, nie wydawało się dobrym pomysłem. Co pomyślą o mnie sponsorzy, rodzina, kościół, fani?

Pekin był dla niej najcięższym czasem, ale miłosierny Bóg nie zapomniał o niej. Sanya dwa lata modliła się, by mieć siły na opowiedzenie publicznie swojej historii – Ostatecznie zrobiłam to, by uwielbić Boga i powiedzieć ludziom, że zawsze mogą odnaleźć Boga w swojej podróży przez życie. 

Źródło: gosc.pl

Komentarze

Zobacz także

Skoro Chrystus jest jedynym Kapłanem, to kim są księża? "Jego kapłaństwo nie przemija, jest jedynym kapłaństwem" mówił abp Grocholewski

ZAGŁADA ZIEMI Już BLISKO! Zobacz proroctwo św. Faustyny o Apokalipsie!

Ubodzy chrześcijanie dostaną nowy kościół od dobroczyńcy, ale ich sytuacja jest tragiczna

Redakcja malydziennik
Ładuję....