CYWILIZACJA

Czerwony Krzyż bez krzyża! Dlaczego musimy ciągle ustępować bezbożnikom?

Belgijskie oddziały Czerwonego Krzyża zostały poinformowane, że muszą usunąć logo organizacji z czerwonym krzyżem z budynków, ponieważ krzyż – symbol chrześcijan – może obrażać muzułmanów.

Breitbart News poinformował w poniedziałek, że André Rouffart, przewodniczący Czerwonego Krzyża w Verviers, ujawnił, że ​​belgijskie filie tej organizacji zostały poproszone przez Komitet Czerwonego Krzyża w Liège, by w pełni respektowały zasady organizacji dotyczące neutralności religijnej. W tym celu mają usunąć krzyże, ponieważ muzułmanie mogą czuć się obrażeni tymi wizerunkami. 

 

Czerwony Krzyż został założony w XIX wieku przez Jean-Henry Dunanta, pobożnego chrześcijanina. Dziś Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca stwierdza, że ​​zapewnia osobom poszkodowanym pomoc w sytuacjach katastrof i zdrowia "bez dyskryminacji ze względu na narodowość, rasę, przekonania religijne, opinie klasowe lub polityczne". Stwierdza również, że działa zgodnie z zasadą neutralności, która nie pozwala jej "brać udziału w działaniach wojennych lub angażować się w jakimkolwiek momencie w kontrowersje o charakterze politycznym, rasowym, religijnym lub ideologicznym".

 

Wolontariusze i pracownicy filii czerwonego Krzyża nie chcą podporządkować się takiemu idiotycznemu poleceniu. "Niech rzeczy będą takie, jakimi są. Święta Bożego Narodzenia zamieniliśmy na zimowe wakacje, świąteczny jarmark został zmieniony w zimową przyjemność. A teraz jeszcze te krzyże+ – cytuje jednego z pracowników TruNews.

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Chodźcie z nami – RODZINAMI! Nie może Was zabraknać na Marszu dla Życia i Rodziny

Oto jak włoskie władze próbują pozbyć się imigrantów: przemoc, rozpędzanie, niekonsekwencja. Kościół jest przeciw

Redakcja malydziennik

SKANDALICZNE zachowanie w SKLEPIE. Zobacz, co robili KLIENCI, gdy sprzedawca NIE PATRZYŁ

Ładuję....