CYWILIZACJA

Czego potrzebuje dusza Lenina? Nie zgadniecie, co uznali muzułmanie i Żydzi?

Dusza Lenina męczy się oczekując pochówku jego ciała – uważają rosyjscy Żydzi i muzułmanie.

– Jeśli mówić o tym z punktu widzenia teologii, to trzeba postarać się, jak najszybciej powierzyć jego ciało ziemi, bowiem, dopóki ciało nie jest pochowane dusza nie może zaznać spokoju – podkreśla imam Samil Aliautdinow. Jego zdaniem odrzucenie pochowania ciała Lenina w ziemi to dla niego samego „męka, a nawet forma bożej kary”.

 

Podobną opinię wyraża przedstawiciel wspólnoty żydowskiej w Rosji Boruch Gorin. Jego zdaniem pozostawienie ciała Lenina na widoku publicznym, to brak szacunku dla jego zwłok. – Nie należ patrzeć się na martwego człowieka. Właśnie dlatego przyjęło się u nas grzebać człowieka tego samego dnia po śmierci, a najpóźniej trzy dni po niej, aby uczcić w ten sposób zmarłego. Uważam, że Lenin swoim działaniem i doktryną zapracował na to, by nie być pochowanym przez sto lat. To przekleństwo – mówi Gorin.

 

Gorin zaznacza także, że jego zdaniem trzeba jak najszybciej usunąć Lenina z Placu Czerwonego, by nie być podejrzewanym o to, że jest się zwolennikiem jego zbrodniczej doktryny.

Źródło: Interfax.ru

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! FBI ostrzega – masz router, to go natychmiast zresetuj! ZOBACZ DLACZEGO!

"I zapamiętacie, co do was mówię". Nowy szef propagandy ISIS do Zachodu!

Redakcja malydziennik

Wkrótce Państwo Islamskie zostanie ZMIAŻDŻONE! Mosul zostanie zdobyty już…

Redakcja malydziennik
Ładuję....