ARCHIWUM

CUD w kościele podczas nabożeństwa? To co zobaczył wprawiło go w osłupienie. Ludzie zgodnie: "TO był CUD!"

Podczas nabożeństwa w jednym z kościołów doszło do zarejestrowania bardzo tajemniczego zjawiska. Większość z obecnych w kościele twierdzi, że to prawdziwy cud i dowód na istnienie Boga. Twórcą zdjęcia jest Favio Garay z Argentyny. To on umieścił to zdjęcie na portalach społecznościowych. internauci zgodni – to prawdziwy cud!

Favio wykonał fotografię gdy uczestniczył w nabożeństwie katolickim w kościele w Caucete. Nagle zauważył pojawiającą się dziwną, tajemnicza postać. Szybko zrobił zdjęcie. Gdy je obejrzał oniemiał. Rozpoznał twarz Chrystusa.

Internauci po opublikowaniu tego zdjęcia na portalach społecznościowych uznali, że to faktycznie cud a postać uchwycona w kadrze to Jezus Chrystus, który objawił się w kościele podczas mszy. 

Nie brakuje tez sceptyków i miażdżących komentarzy. Dla katolików jednak, którzy intensywnie udzielają się pod postami Favio nie ma to znaczenia, ponieważ jak sami podkreślają wierzą, że obecność Jezusa podczas Eucharystii jest oczywista. A jak wy drodzy czytelnicy odnosicie się do tej fotografii? Cud? Przypadek? Fotomontaż?

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Urodzona i wrzucona do śmietnika… W tym kraju dla DZIEWCZYNEK nie ma litości

Redakcja malydziennik

Komisja Wenecka atakuje Polskę, Waszczykowski odpowiada: Być może czytali stare gazety!

Redakcja malydziennik

Grzegorz Braun o filmie Sekielskich: To być może otwarcie nowej epoki

Adam Gaafar
Ładuję....