CYWILIZACJA

CUD! Śpiewali kolędy i ratowali życie dzieci

Akcja obrońców życia, którzy przed klinikami aborcyjnymi śpiewali kolędy przyniosła oczekiwany skutek. Kilkanaście dzieci zostało uratowanych. Ich rodzice nie zdecydowali się na aborcję, gdy usłyszeli piękne Bożonarodzeniowe śpiewy.

O niewielkich cudach, które dokonały się w sercach rodziców, którzy zdecydowani już byli na aborcję opowiadał szef Pro Life Action Eric Scheidler. W San Bernardino z kliniki aborcyjnej wyszła trzymając się za ręce i płacząc para. – Powiedzieli nam, że zmienili zdanie. Śpiew kolęd był jedyną przyczyną uratowania dziecka – opowiada.

 

Niemal identyczne historie opowiadają obrońcy życia, którzy kolędowali przed klinikami na Florydzie. Tam udało się uratować szósstkę dzieci. – Modlimy się, śpiewamy, zaczepiamy kobiety – opowiada Michele Herzog,szefowa biura Orlando Pro-Life Action Ministries. – I w takiej sytuacji podeszła do nas para. „nie zrobiliśmy tego” – powiedzieli nam. „To wspaniały dzień” – opowiada Herzog.

 

W akcji uczestniczyło 60 miast z 28 stanów. W każdym z tych miejsc śpiewano kolędy i broniony życia. – Chcemy dać nadzieję, pomoc, wybór, być z kobietami, które wybierają życie dla swoich dzieci – wyjaśnia Scheidler. – Boże Narodzenie to czas pojednania. Jezus narodził się, by pojednać świat ze sobą, a naszą nadzieją jest to, że każda matka może zostać pojednana ze swoim nienarodzonym dzieckiem, niezależnie od tego, w jak trudnych okolicznościach się znajduje – dodaje.

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Polacy kontra Psychodziennikarze z Newsweeka

Redakcja malydziennik

Oni przyjmą ZNAMIĘ BESTII! Pierwsza firma w Stanach Zjednoczonych będzie…

Pierwsza śmiertelna ofiara ODRY w tym kraju! A zakażeń coraz więcej

Redakcja malydziennik
Ładuję....