ARCHIWUM

Córka pastora, kobieta w ósmym miesiącu ciąży… Kim były ofiary szaleńca z Sutherland Springs?

26-latek w kamizelce kuloodpornej i z bronią w reku wkroczył do kościoła w Sutherland Springs i otworzył ogień do modlących się ludzi. Na miejscu życie straciło ponad 20 osób, w tym dzieci.

Jak informuje policja, najmłodsza ofiara zamachowca miała 5 lat, najstarsza 72. To dane na tę chwilę, które jednak mogą się zmienić. 

 

Pierwszą potwierdzoną ofiarą Kelleya jest Annabelle Pomeroy, 14-letnia córka pastor Franka Pomeroya. Jej rodzice tego dnia byli poza miejscem zamieszkania. Kiedy dotarła do nich tragiczna informacja, byli w dwóch różnych miejscach. Sherri Pomeroy, mama dziewczynki, powiedziała CBS News: "Mój mąż i ja byliśmy poza miastem w dwóch różnych stanach, straciliśmy dziś naszą 14-letnią córkę i wielu przyjaciół”.

 

Przed kościołem zebrali się krewni i znajomi osób, które mogły być na nabożeństwie. Amanda Mosel potwierdziła, że wśród zabitych była jej  ​13-letnia chrześniaczka. 

 

Jak informują lokalne media, podczas strzelaniny zginęła kobieta w ósmym miesiącu ciąży. Media podawały, że życie straciły także jej dzieci (troje z pięciorga) oraz członkowie rodziny jej męża. 

 

Rihanna Ward 9, left, and Emily Ward 8, right, were at the Church in Sutherland Springs, Texas. Emily was shot and is in surgery pic.twitter.com/0Pclk7kxCB

— 500report

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Ogórek prosto z mostu: Jarosława Kaczyńskiego atakuje rozwścieczona dzicz!

Redakcja malydziennik

UWAGA! Ks. Skwarczyński mówi o 3 dniach ciemności i czasie ostatecznym. PRZYGOTUJ SIĘ!

Redakcja malydziennik

Kluby "Gazety Polskiej" zatrzymały zadymiarzy przed domem Kaczyńskiego. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....