CYWILIZACJA

Coraz więcej dzieci trafia do par homoseksualnych. To się nie może dobrze skończyć!

Coraz więcej par homoseksulnych ubiega się o adopcję dzieci. W 2016 roku w Wielkiej Brytanii jeden na siedem wniosków adopcyjnych pochodził od pary jednopłciowej – informuje "The Independent".

Z analizy jedne z brytyjskich kancelarii prawniczych wynika, że liczba homoseksualnych par, które starają się o adoptowanie dziecka, wzrosła z 510 w latach 2013-2014 do 586 w ubiegłym roku. Oznacza to, że w 2016 roku jeden na siedem wniosków adopcyjnych pochodził od pary homoseksualnej.

 

Przyczyną takiego wzrostu była legalizacja związków homoseksualnych w 2013 roku – zauważają prawnicy. Dodają, że mniej adopcji wśród par heteroseksualnych związanych jest z postępem medycyny. Pary wolą się poddać zabiegowi in vitro czy skorzystać z usług surogatki niż adoptować dziecko. 

 

Homoseksualista Scott Casson-Rennie, szef jednej z organizacji zajmujących się adopcjami w Wielkiej Brytanii, podkreśla, że pary jednopłciowe chętniej decydują się na adoptowanie dzieci starszych, z problemami, z liczniejszego rodzeństwa czy też dzieci specjalnej troski.

 

Źródło: independent.co.uk, rp.pl

Komentarze

Zobacz także

81-letni mężczyzna odzyskał pieniądze i dokumenty dzięki ludzkiej uczciwości

Redakcja malydziennik

Pomogli mu bić żonę bo była nieposłuszna! Ach to ubogacenie kulturowe, feministki nie mogą się pewnie doczekać…

Redakcja malydziennik

Ukrainiec zarżnął Ukraińca, poszło o błahostkę…

Redakcja malydziennik
Ładuję....