CYWILIZACJA

Co za tragedia! Jedna rodzina, dwa nowotwory i potężna modlitwa o CUD

Dan Popescu bardzo cierpiał z powodu choroby swojego syna. Tak bardzo, że publicznie zadeklarował, że wziąłby chorobę swojego dziecka na siebie. Dziś obaj – i syn, i ojciec – walczą z rakiem mózgu. I obaj potrzebują modlitwy. I cudu.

Ojciec czworga dzieci, 45-letni Dan Popescu, stolarz z St. Clair wstanie Michigan, właśnie dowiedział się, że choruje na rzadki rodzaj nowotworu mózgu. Diagnozę poznał zaledwie dwa tygodnie po tym, jak wezwał wszystkich do modlitwy o uzdrowienie swojego 11-letniego syna Dylana. Chłopiec także walczy z rakiem mózgu. 

 

"Pielęgniarka wyszła płaczem i z niedowierzaniem, że musi taką wiadomość przekazać rodzinie Danego” – opowiada przyjaciółka rodziny. Okazało się, że guz w głowie mężczyzny ma już 6 centymetrów. 

 

Diagnozy Dylana też są niepokojące:  "Ostatnie badanie Dylana ujawniło, że jego guz mózgu rozrasta się i daje przerzuty do kręgosłupa”. 

 

Członkowie wspólnoty, do której należy rodzina Popescu, nie ustają w modlitwach. Modlą się o cud uzdrowienia dla Dana I dylana. 

 

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dzieci Sorosa hojnie wspierają organizacje aborcyjne

Redakcja malydziennik

Każdego ranka budzisz się na wojnie… I to Ty decydujesz, jak ona się zakończy

Miłość jest silniejsza niż fizyczne deformacje. Dziewczynka z zespołem Pateu umierała w ramionach swojej mamy

Redakcja malydziennik
Ładuję....