WYDARZENIA

Co za tragedia! Amerykanin świętował w Barcelonie rocznicę ślubu, zginął z rąk terrorystów

Jared Tucker to jedna z ofiar zamachu w Katalonii. Mężczyzna przyleciał z żoną do Europy, by świętować pierwszą rocznicę ślubu. Okazało się, że kolejnej nie będą już razem celebrować. Jared zginął z rąk terrorystów.

Małżonkowie z okazji pierwszej rocznicy ślubu postanowili zwiedzić świat. Za cel swojej wyprawy wybrali Europę. Odwiedzili Paryż, Wenecję, a następnie udali się do Barcelony. Spacerowali po deptaku Las Ramblas. Zatrzymywali się, by obejrzeć jakieś drobiazgi. W pewnym momencie Jared odszedł na chwilę do toalety. To był ostatni moment, kiedy Heidi widziała męża. 

 

Ciało 42-letniego Amerykanina już zidentyfikowała żona Heidi Nunes-Tucker. „Mamy już pewność. Ciało naszego syna zostało zidentyfikowane przez jego żonę. Po prostu nie rozumiem tego, co się stało. Nie wiem, co mam powiedzieć” – mówił „New York Daily News” ojciec Jareda 76-letni Daniel Tucket. 

 

Daniel Tucket wspomina, że jego syn był bardzo lubiany:  "Wszyscy go kochali. Od 16 roku życia współpracował ze mną. Nasi klienci go uwielbiali”. 

 

W zamachu w terrorystycznym w Hiszpanii zginęło 14 osób,  a ponad 100 zostało rannych.  Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie. 

 

Dan Tucker says daughter-in-law is making final confirmation that his son Jared Tucker is one of fatal victims in #BarcelonaTerrorAttack pic.twitter.com/2PubMK6Ahm

— Jodi Hernandez (@JodiHernandezTV) 18 sierpnia 2017

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik, "Washington Post", twitter

Komentarze

Zobacz także

Ta kobieta była aż 27 razy w ciąży! To się nazywa otwartość na życie

Kto pomoże Dylanowi odebrać Nobla? On sam nie ma na to czasu

Redakcja malydziennik

Lekarze podłączą Alfiego do maszyny! NOWE FAKTY!

Redakcja malydziennik
Ładuję....