POLITYKA

Co za skandal! Hanna Gronkiewicz-Waltz nawet uroczystość powstańczą wykorzystała do politycznego manifestu

W Parku Wolności w Warszawie odbyło się spotkanie z Powstańcami Warszawskimi. Jak co roku odbywa się ono w przededniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Tym razem w wydarzeniu uczestniczył Prezydent Andrzej Duda, a także włodarz Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz. Prezydent Warszawy postanowiła jednak wykorzystać spotkanie z bohaterami do politycznego manifestu.

 

"W Polsce tak się składa, że każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka. Żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze. Próby się nie uniknie" – mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

Warto, by prezydent stolica dała przykład obrony praw człowieka przez pomoc poszkodowanym przy reprywatyzacji, demokracji stawiając się w sejmowej komisji i w wolności opowiedziała o faktach wokół stawianych jej zarzutów.

Źródło: tysol.pl

Komentarze

Zobacz także

O fałszywej pokusie prawicowego antyklerykalizmu jako błędnej odpowiedzi na pisowską korupcję klerykalną

Redakcja malydziennik

"Szatan zawładnie Watykanem, papież będzie niewolnikiem szatana" – tak zaczyna się zwiastun filmu o Maksymilianie Kolbem, koniecznie go obejrzyj!

Redakcja malydziennik

Zwyczajny brak wychowania! Platforma Obywatelska cenzuruje konferencję prasową

Ładuję....