CYWILIZACJA

Co za PODŁOŚĆ! Aborcjoniści wykorzystali bezprawnie zdjęcie niepełnosprawnej dziewczynki do promocji zabijania dzieci

Rzecznik praw niepełnosprawnych i matka chorej dziewczynki wyrazili oburzenie po tym, jak dowiedzieli się, że działaczka aborcyjna wykorzystała zdjęcie jej córki do promowania aborcji eugenicznej.

„Fox News” donosi, że Natalie Weaver, współzałożycielka Advocates for Medically Fragile Kids NC, wezwała Twitter do blokowania obelżywego postu. Jego autorka wykorzystała zdjęcie jej 9-letniej córki Sophii, która ma zespół Rhetta i zdeformowaną twarz, do promowania aborcji eugenicznej. 

 

Autorka obraźliwego posta @OBSIDIANSMOAK pod zdjęciem dziewczynki napisała, że badania prenatalne powinny być obowiązkowe, a jeśli ich wynik będzie wskazywał na wadę, a rodzice i tak dziecko urodzą, to rachunki za leczenie dziecka powinni pokrywać z własnej kieszeni”. 

 

Weaver ​​zgłosiła agresywny post i zachęciła innych, by zrobili to samo. Twitter nie chciał go jednak usunąć.  "Właśnie otrzymałam e-mail z informacją, że Twitter nie uważa, że ​​osoba wykorzystująca zdjęcie mojego dziecka  do promowania aborcji eugenicznych naruszyła standardy portalu”. 

 

Twitter usuwa nienawistne tweety przeciwko "rasie, religii, płci lub orientacji seksualnej”. "Chciałbym, aby Twitter dodał także "nienawiść do osób niepełnosprawnych "do kategorii zgłaszania naruszeń", powiedział Weaver.

 

Dzięki zmasowanej akcji wielu internautów, Twitter ostatecznie zgodził się na usunięcie kontrowersyjnego posta. 

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

MOCNE! Chciał popełnić samobójstwo i … stało się to !

Redakcja malydziennik

Na portalu towarzyskim dziewczyna sprzedała swoje dziewictwo za… „Licytacja aukcji Giselle pokazuje wszystkim, jak wysokie jest zapotrzebowanie na dziewice”

Redakcja malydziennik

Eva urodziła się, by zaraz umrzeć. Ale ta śmierć nie jest bezsensowna

Redakcja malydziennik
Ładuję....