WYDARZENIA

Co za bezczelność! Owsiak nie zamierza przepraszać za swoją skandaliczną wypowiedź: ”Na krok nie cofnę moich słów"

Słowa Jerzego Owsiaka skierowane do Krystyny Pawłowicz odbiły się szerokim echem. Politycy PiS zapowiedzieli skierowanie sprawy do sądu. Teraz w długim wpisie na Facebooku Owsiak wyjaśnia, dlaczego nie będzie za swoją skandaliczną wypowiedź przepraszał.

Po zakończeniu festiwalu Owsiak opublikował na Facebooku obszerny wpis dotyczący afery wokół jego – w mimiemaniu bardzo wielu komentatorów – skandalicznych słów pod adresem posłanki Pawłowicz. Zamiast po męsku przeprosić za głupią wypowiedź, zaczął wpis od historii tego, jak symulując chorobę psychiczną, unikał w PRL wojska i jak uczył się terapii. Po chwili wrócił jednak do tematu Krystyny Pawłowicz. – Bez żadnej złośliwości, bez żadnego podtekstu, bez żadnego myślenia kategoriami seksistowskimi, pomyślałem, że gdyby ktoś do mnie przyszedł i opowiadał o swoim znajomym i o jego zachowaniach, o jego reakcjach na otaczającą rzeczywistość, o sianiu nienawiści, o obrażaniu ludzi, o wypowiedziach na granicy odpowiedzialności prawnej, i gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie, to pierwsze o czym bym pomyślał, co miałbym w głowie, co mogłoby pomóc, to element przyjaźni, miłości i przytulenia – napisał Owsiak.

 

Dale idzie w zaparte: „ To była moja spontaniczna wypowiedź, w której wyraziłem moje na ten temat przemyślenia i użyłem na Przystanku Woodstock dokładnie tych słów: niech Pani spróbuje seksu” – dodał.

 

Brak słów!

Źródło: Facebok

Komentarze

Zobacz także

Pierwszy raz w historii Watykanu, Papież przesyła orędzie z okazji finału ligi futbolu amerykańskiego Super Bowl

ŚMIERĆ za HOMOSEKSUALIZM! Amputacja RĘKI za KRADZIEŻ! Takie KARY będą od kwietnia OBOWIĄZYWAĆ w…

M. A.

Ta szczepionka chroni przed WYLEWANIEM SIĘ KRWI. O czym mowa?

Redakcja malydziennik
Ładuję....