CYWILIZACJA

Co się z nimi stało? Dwoje pielgrzymów nie wróciło ze Światowych Dni Młodziezy w Krakowie

Dwójka pielgrzymów, którzy przyjechali do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, od sierpnia jest poszukiwana przez policję. Kobieta ze Sierra Leone i mężczyzna z Madagaskaru wciąż nie wrócili do swoich domów. – Być może ruszyli do innych krajów Europy Zachodniej w poszukiwaniu lepszego życia – mówi Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Na stronie małopolskiej policji znaleźć można informację o dwójce młodych ludzi, którzy ostatni raz widziani byli w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży. "W swoim kraju zostawiła dziecko" Zaginiona kobieta to 28-letnia Jaminatu Janet Kajue, która przed przyjazdem do Polski mieszkała we Free Town w Sierra Leone. 

 

 

Według rysopisu kobieta ma 160-170 cm wzrostu, waży około 70-75 kg. Ma czarne, długie włosy, ciemną cerę i ciemne oczy. W Sierra Leone zostawiła dziecko Ostatni raz widziana była 30 lipca minionego roku na wysokości ul. Lipskiej w trakcie przejścia z dworca PKP Kraków-Płaszów w kierunku Brzegów. Miała przy sobie identyfikator ŚDM, jednak paszport pozostawiła w depozycie u księdza organizującego pielgrzymkę. – Do chwili obecnej zaginiona nie nawiązała kontaktu z osobą zgłaszającą zaginięcie, nie jest znane jej aktualne miejsce pobytu – czytamy w policyjnym komunikacie. Jak mówi nam rzecznik małopolskiej policji, w Sierra Leone kobieta pozostawiła małe dziecko. Zjadł obiad i zniknął Poszukiwany mężczyzna to również 28-letni Jean Noel Petera Rasamimanantsoa. Przed wyjazdem mieszkał w Antananarivo na Madagaskarze. Mężczyzna jest szczupły, ma około 170 wzrostu. Ma czarne, krótkie kręcone włosy z dredami, ciemne oczy i ciemną cerę.

 

W dniu zaginięcia ubrany był w biało-czerwoną dresową bluzę z logiem ŚDM i napisem na plecach „IRAK’I MADAGASIKARA”. O zaginięciu mężczyzny służby zawiadomił ksiądz Jan Kemnitz, opiekun pielgrzymki z Madagaskaru. Mężczyzna ostatni raz widziany był pod koniec lipca w Krakowie na terenie Sanktuarium w Łagiewnikach w trakcie obiadu. Później oddalił się w nieznanym kierunku. 

Źródło: tvn24.pl

Komentarze

Zobacz także

Eutanazja tak opłacalna, że w Quebecu chcą ją rozszerzyć na chorych na Alzheimera, którzy o śmierć prosić nie mogą!

Redakcja malydziennik

Madonna ukryła GIGANTYCZNY majątek w raju podatkowym! Wszystko by nie płacić podatków!

Redakcja malydziennik

Depresja, drażliwość, choroby. Wszyscy to piją codziennie. Zagraża życiu

Redakcja malydziennik
Ładuję....