POLITYKA

"Co myślicie o pierwszym dżentelmenie?" – czyli Robert Biedroń pokazuje, jakie jest najważniejszy aspekt jego kariery

Prezydent Słupska, Robert Biedroń, był dziś gościem Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock. I nie zawiódł oczekiwań – najważniejszym aspektem jego kariery politycznej jest orientacja.

W piątek o 13.30 na Przystanku Woodstock trwało spotkanie z Robertem Biedroniem prowadzone przez Piotra Kraśkę. Zdeklarowany homoseksualista podkreślił, że swój wolny czas spędza na pokazywaniu, że inna polityka jest możliwa – rzeczywiście, brakuje polityków, którzy podróżowaliby tyle, co on.

 

Biedroń twierdzi, że Polakom brakuje zaufania, a uchodźców powinniśmy przyjąć z otwartymi ramionami – "w prawie 40 mln kraju znajdzie się miejsce, by przyjąć 7 tys. osób, które uciekają przed wojną" – mówił. W wypowiedziach prezydent Słupska często odnosił się jednak do swojej orientacji.

 

Na spotkaniu padło też pytanie o to, czy Polska jest gotowa na politykę Trudeau, lewicowo-liberalnego premiera Kanady, na co Biedroń odpowiedział twierdząco. "Skoro Polska jest gotowa na politykę Kaczyńskiego i Pawłowicz, to na jaką politykę Polska nie jest gotowa?!" – mówił Biedroń.

 

Nie zadeklarował wprost swojej kandydatury w wyborach prezydenckich, ale dopytywał się, czy zgromadzeni są gotowi mieć prezydenta-geja: "A co myślicie o pierwszym dżentelmenie? Zgadzacie się na to?" – pytał Robert Biedroń.

 

Trudno się powstrzymać przed komentarzem, że gdyby Robert Biedroń miał startować w takich wyborach, to najważniejszym zagadnieniem nie byłyby sprawy Polski, ale jej orientacja…

Źródło: polskatimes.pl

Komentarze

Zobacz także

Tolerancja? Nie tu! Muzułmanie prześladują chrześcijan. Nie zgadniesz za czyje pieniądze.

Redakcja malydziennik

To jest PRAWDZIWA BOMBA: Małgorzata Gersdorf została wybrana NIEKONSTYTUCYJNIE!

Redakcja malydziennik

Czy myślenie o śmierci jest złe? Ten moment nadejdzie, nawet się nie oszukuj!

Redakcja malydziennik
Ładuję....