POLITYKA

"Co myślicie o pierwszym dżentelmenie?" – czyli Robert Biedroń pokazuje, jakie jest najważniejszy aspekt jego kariery

Prezydent Słupska, Robert Biedroń, był dziś gościem Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock. I nie zawiódł oczekiwań – najważniejszym aspektem jego kariery politycznej jest orientacja.

W piątek o 13.30 na Przystanku Woodstock trwało spotkanie z Robertem Biedroniem prowadzone przez Piotra Kraśkę. Zdeklarowany homoseksualista podkreślił, że swój wolny czas spędza na pokazywaniu, że inna polityka jest możliwa – rzeczywiście, brakuje polityków, którzy podróżowaliby tyle, co on.

 

Biedroń twierdzi, że Polakom brakuje zaufania, a uchodźców powinniśmy przyjąć z otwartymi ramionami – "w prawie 40 mln kraju znajdzie się miejsce, by przyjąć 7 tys. osób, które uciekają przed wojną" – mówił. W wypowiedziach prezydent Słupska często odnosił się jednak do swojej orientacji.

 

Na spotkaniu padło też pytanie o to, czy Polska jest gotowa na politykę Trudeau, lewicowo-liberalnego premiera Kanady, na co Biedroń odpowiedział twierdząco. "Skoro Polska jest gotowa na politykę Kaczyńskiego i Pawłowicz, to na jaką politykę Polska nie jest gotowa?!" – mówił Biedroń.

 

Nie zadeklarował wprost swojej kandydatury w wyborach prezydenckich, ale dopytywał się, czy zgromadzeni są gotowi mieć prezydenta-geja: "A co myślicie o pierwszym dżentelmenie? Zgadzacie się na to?" – pytał Robert Biedroń.

 

Trudno się powstrzymać przed komentarzem, że gdyby Robert Biedroń miał startować w takich wyborach, to najważniejszym zagadnieniem nie byłyby sprawy Polski, ale jej orientacja…

Źródło: polskatimes.pl

Komentarze

Zobacz także

Dzieje się! Polskie firmy ruszają na podbój…kosmosu!

Redakcja malydziennik

Pucz, to pikuś… "pełzający zamach stanu"

Redakcja malydziennik

MSZ nie interesował się rodziną zamordowanego kierowcy? Jest wyjaśnienie resortu

Redakcja malydziennik
Ładuję....