ARCHIWUM

Co kryją trumy ofiar katastrofy smoleńskiej? To się nawet w głowie nie mieści

Wyniki ekshumacji generała Bronisława Kwiatkowskiego są tak szokujące, że trudno w nie uwierzyć. Jak ustalił "Fakt", w jego trumnie spoczywały szczątki jeszcze siedmiu innych ofiar katastrofy!

Przed 7 laty ówczesne władze zapewniały rodziny, że wszystko jest w porządku, że Rosjanie dochowali szczególnej staranności. Zabroniono otwierania trumien w Polsce – miały tego zakazywać przepisy sanitarne. Kazano im wierzyć na słowo.

 

Teraz na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje. Według „Faktu”, do trumny generała Bronisława Kwiatkowskiego Rosjanie włożyli również szczątki siedmiu kolejnych osób.
Ekspertyza sporządzona przez biegłych nie pozostawia wątpliwości: „Krzyczeć mi się chce na cały świat. Nienawidzę kłamstwa. Siedem lat mnie okłamywali!” – mówi gazecie wdowa po generale, Krystyna Kwiatkowska.

Uczestniczyłyśmy z córkami przy wszystkich czynnościach. Od 3.00 do 6.00 rano na cmentarzu i od 7.00 rano do 15.00 w Zakładzie Medycyny Sądowej. Sekcja męża trwała w sumie 17 godzin.

Byłyśmy świadkami profanacji ciała mojego męża… Skrępowali go sznurkiem w czarnej folii budowlanej. Ponieważ ciała są zamknięte w metalowym wkładzie bez dostępu powietrza, zachowały się w całkiem dobrym stanie, to nie są same kości. W trumnie męża były mniejsze i większe fragmenty innych ciał: części głów, dodatkowe kończyny z biodrami i miednicą, dodatkowa ręka… Wśród nich fragmenty ciał ofiar, które były już ekshumowane i teraz będą musiały mieć kolejne, dodatkowe pogrzeby” – mówi Kwiatkowska

 

I na koniec zadaje gorzkie pytanie: dlaczego zwierzchnicy Generała, Prezydent Bronisław Komorowski i szef MON Bogdan Klich jako kolejni w historii powielali rosyjskie kłamstwa o godnym potraktowaniu naszych bliskich tak, jak przez ponad 50 lat polskie władze powielały rosyjską wersję o Katyniu?

 

 

 

 

 

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

Apokalipsa dzieje się na naszych oczach! Czy tak zaczyna się ostateczne starcie końca świata?

Redakcja malydziennik

NIEWIARYGODNE!!! Angielska gramatyka jest rasistowska i nazistowska… Oni to naprawdę mówią

Redakcja malydziennik

Sensacyjne doniesienia: Autosan to jedna wielka ściema, ktoś celowo spóźnił się z ofertą

Redakcja malydziennik
Ładuję....