CYWILIZACJA

Ciało Magdaleny Żuk zbadają polscy patolodzy. W czwartek będzie ono w Polsce

Ciało Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie, zostanie w czwartek przetransportowane do Polski – poinformował PAP pełnomocnik rodziny zmarłej kobiety mec. Paweł Jurewicz.

Pełnomocnik powiedział PAP, że samolot z ciałem wyląduje na jednym z lotnisk w kraju. "Nie ujawnimy na którym i w imieniu rodziny proszę media o uszanowanie woli rodziny, aby nie relacjonować tego zdarzenia" – powiedział mecenas.

 

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk, poinformowała, że po tym jak ciało zostanie sprowadzone do Polski, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. "Chcemy by ta sekcja odbyła się jak najszybciej" – powiedział PAP mec. Jurewicz.

 

27-letnia Magdalena Żuk 25 kwietnia poleciała na wycieczkę do kurortu Marsa-Alam. Po dwóch dniach partnera kobiety, który miał z nią kontakt telefoniczny, zaniepokoiło jej zachowanie; zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia kobieta trafiła do szpitala. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje. Zmarła w wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Marsa-Alam, gdzie przebywała. (PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Lekarze podłączą Alfiego do maszyny! NOWE FAKTY!

Redakcja malydziennik

Video: Dwóch bandziorów próbowało obrabować przechodnia. Tego się nie spodziewali!

Redakcja malydziennik

Jak się ma taką opiekę, to gole same się strzelają. Kiedy Lewandowski biega po boisku, jego teściowa modli się za niego

Ładuję....