CYWILIZACJA

Ciało Magdaleny Żuk zbadają polscy patolodzy. W czwartek będzie ono w Polsce

Ciało Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie, zostanie w czwartek przetransportowane do Polski – poinformował PAP pełnomocnik rodziny zmarłej kobiety mec. Paweł Jurewicz.

Pełnomocnik powiedział PAP, że samolot z ciałem wyląduje na jednym z lotnisk w kraju. "Nie ujawnimy na którym i w imieniu rodziny proszę media o uszanowanie woli rodziny, aby nie relacjonować tego zdarzenia" – powiedział mecenas.

 

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk, poinformowała, że po tym jak ciało zostanie sprowadzone do Polski, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. "Chcemy by ta sekcja odbyła się jak najszybciej" – powiedział PAP mec. Jurewicz.

 

27-letnia Magdalena Żuk 25 kwietnia poleciała na wycieczkę do kurortu Marsa-Alam. Po dwóch dniach partnera kobiety, który miał z nią kontakt telefoniczny, zaniepokoiło jej zachowanie; zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia kobieta trafiła do szpitala. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje. Zmarła w wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Marsa-Alam, gdzie przebywała. (PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Tu jest Polska. Dlatego nie ma w niej miejsca dla idiotów profanujących luterańskie kaplice!

Redakcja malydziennik

Norwegia świętuje zrównanie płac piłkarek i piłkarzy. Tylko czemu tak późno, skoro kobietom idzie to lepiej niż mężczyznom?

Redakcja malydziennik

Dziś cała Polska wyszła na ulice w Marszach dla Życia i Rodziny

Redakcja malydziennik
Ładuję....