CYWILIZACJA

Chwalił się, że żyje w otwartym związku. „Zapomniał” powiedzieć o tym żonie

Tymon Tymański – muzyk, wokalista i jeden z uczestników programu TVN „Azja Express” – pochwalił się w mediach, że żyje w tzw. otwartym związku. Jego żona okazała się być jednak mniej tolerancyjna wobec takich „eksperymentów” burzących model tradycyjnej rodziny. 

– Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek – przechwalał się Tymański w rozmowie z „Faktem”.

Czytaj także: SZOK! TAK wygląda wnuczka JÓZEFA STALINA! Kim jest i co robi? [FOTO]

Okazuje się, że Maria Tymańska, z którą celebryta jest żonaty od 2013 r., ma zupełnie inne zdanie na temat jego stylu życia. O tym, że żyje z nim rzekomo w otwartym związku dowiedziała się dopiero po przeczytaniu wywiadu w „Fakcie”. Teraz ostatecznie podjęła decyzję o rozwodzie.

Kobieta przyznaje, że mąż wielokrotnie ją zdradzał, czym bardzo ranił jej uczucia.

Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna.

– mówi Maria.

W związku z niedawnym wyznaniem Tymona Tymańskiego serwis satyryczny ASZdziennik przygotował krótką listę zasad dla żonatych mężczyzn. Oto ona:

1. Nie chodzimy do łóżka z przypadkowymi osobami na fali YOLO.
2. Ze znajomymi też nie.
3. Nie zakładamy profilu na Tinderze z opisem „w otwartym związku”
4. Nie zakładamy profilu na Tinderze z opisem „dyskretny”.
5. Pamiętamy, że to już nie są lata 60., a my nie nazywamy się Mick Jagger i w związku z tym nie jest tak, że jak gramy koncerty, to nam wszystko wolno, bo jesteśmy r o c k m a n e m.

Fot. Tymon Tymańki / Wikimedia Commons – Silar [CC BY-SA 4.0]

Źródła: aszdziennik.pl, plotek.pl

Komentarze

Zobacz także

Molestowanie, napaści na tle seksualnym, gwałty i brak pieniędzy – oto dlaczego nie odbędzie się znany festiwal muzyczny

KATASTROFALNE temperatury jezior. Ekolodzy OSTRZEGAJĄ przed…

Redakcja malydziennik

Nie zrobili tego za życia córki. Zapowiedzieli, że zrobią to po jej śmierci. Rodzice ofiary z Manchesteru postanowili…

Ładuję....