POLITYKA

Chrześcijanie znaleźli „swojego wymarzonego prezydenta”! O KIM MOWA?

Ewangelikalni chrześcijanie „znaleźli swojego wymarzonego prezydenta” – przekonuje Jerry Falwell Jr., rektor Liberty University, jeden z najbardziej prominentnych działaczy ewangelikalnych.

Jak wynika z badań prezydent Donald Trump cieszy się gigantycznym poparciem wśród chrześcijan ewangelikalnych. W wyborach wsparło go aż 81 procent z tych, którzy określają się w ten właśnie sposób, i zaliczają się do białych. Obecnie 73 procent z białych ewangelilkalnych chrześcijan ocenia pozytywnie prezydenturę. To dwukrotnie więcej niż w innych grupach.

 

– Sądzę, że ewangelikalni znaleźli swojego wymarzonego prezydenta – podkreśla Falwell. – Sądzę, że ponowne pojednanie Izraela ze Stanami Zjednoczonymi po ośmiu latach złego traktowania, mianowanie Neila Gorsutcha do Sądu Najwyższego, wprowadzanie ludzi wiary do gabinetu na wszelkie możliwe stanowiska – to wszystko są rzeczy, które uwielbiają ewangelikalni – mówił Falwell i wyrażał nadzieję na to, że w krótkim czasie Trump zatrzyma też rzeź chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

Źródło: ChristianPost.com

Komentarze

Zobacz także

W ciągu kilku dni skończą się rządowe pieniądze? To ostatnia chwila, żeby…

Redakcja malydziennik

Terlikowski został zablokowany na Facebooku! Przyczyna! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

"To występek, który Szczepan wypomina nawet członkom Sanhedrynu" – Ojciec Święty mówił, że cały czas jest on obecny

Ładuję....