CYWILIZACJA

Chłopiec z Zespołem Downa uwielbia robić zdjęcia komórką. To jedno wprawiło jego mamę w osłupienie

Siedmioletni Aasher wprawił swoją mamę w osłupienie, kiedy ta zobaczyła, jakie zdjęcia z okna samolotu zrobił jej syn. Kobieta nie ma wątpliwości, że chłopiec sfotografował swojego Anioła Stróża.

Kerri Liles, mama Aashera,opowiada: "Lecieliśmy z Waszyngtonu do Houston, Mój 7-letni syn ma ostatnio obsesję na punkcie robienia zdjęć telefonem komórkowym. W samolocie także cały czas fotografował różne rzeczy. W pewnym momencie zabrałam mu telefon, bo nie było miejsca na nowe zdjęcia. Wyczerpała się pamięć. Chciałam pousuwać niektóre fotografie. I kiedy tak przeglądałam zrobione przez Aashera zdjęcia, natknęłam się na takie, które mnie zadziwiło. Mój syn sfotografował swojego Anioła Stróża. Nie mam żadnych wątpliwości’.

 

Jestem pewna, że jego Anioł Stróż przyszedł, aby go pocieszyć” – opowiada mama chłopca.

 

Prasie wyjaśniła też, dlaczego jej syn nosi nietypowe imię. „Ma na imię Aasher celowo. Dodaliśmy jedno A do jego imienia. To taki symbol, w ten sposób zwracamy uwagę na jego dodatkowy chromosom. Nie planowaliśmy takiej drogi naszego życia, ale mogę powiedzieć, że wygrałam los na loterii”.

 

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Czy morderca Pawła Adamowicza działał pod wpływem substancji psychoaktywnych? Są wyniki badań

Redakcja malydziennik

SKANDAL! Mikrofon w robocie kuchennym z Lidla. Zamontowany, by..

Redakcja malydziennik

Pornografia dziecięca, molestowanie i gwałty… Czy największa organizacja aborcyjna przyciąga przestępców seksualnych?

Redakcja malydziennik
Ładuję....