POLITYKA

„Chcemy być dzi…, lesbijkami, transwestytkami”. Feministki zaatakowały katolicką świątynię tamponami i odchodami

Te kobiety zwariowany. Po raz kolejny na ulicach Argentyny feministki domagały się zabijania dzieci i legalizacji prostytucji. W ruch poszły butelki, tampony i odchody.

W Argentynie feministki zaatakowały katolicką świątynię. Część uczestniczek spotkania kobiet wybrała się pod katolicką świątynię, by tam topless wykrzykiwać wulgarne hasła i obrażać papieża Franciszka. 

 

W stronę świątyni poleciały koktajle Mołotowa, butelki, a także zużyte tampony i odchody. Półnagie feministki wykrzykiwały i wyśpiewywały wulgarne hasła, m.in: „zabierz swoje różańce z naszych jajników", "do katolickiego, apostolskiego, rzymskiego kościoła , który włazi nam do łóżka – mówimy, że chcemy być dziwkami, transwestytkami i lesbijkami”. W ten sposób feministki walczyły o aborcję i zalegalizowanie prostytucji. 

 

Podczas imprezy określanej jako "Boob Protest" feministki zwracały się także do papieża Franciszka. Po nazwisku. „Bergoglio, zwolenników aborcji jest więcej”. Krzyczały także, że gdyby papież był kobietą, aborcja już dawno byłaby legalna. 

 

Narodowe Spotkanie Kobiet w Argentynie odbyło się w dniach 14-16 października, w niedzielę zbiegło się z obchodami dnia matki w tym kraju.

Źródło: cruxnow.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Oto nowy prezydent Niemiec!

Redakcja malydziennik

ZNIKNIE nawet 50 kierunków studiów! Gowin robi porządki ze szkolnictwem wyższym!

Redakcja malydziennik

Wreszcie dobry news z UE! Krytyk Polski Martin Schulz odchodzi !

Redakcja malydziennik
Ładuję....