ARCHIWUM

Cejrowski zapytał sąsiadów z Arizony jak Polska powinna rozwiązać problem okupacji Sejmu przez opozycję. ZOBACZ

Na swoi Facebooku Wojciech Cejrowski opublikował post z którego dowiadujemy się jak powinniśmy spędzać sylwestra i jak rozwiązać sprawę okupacji Sejmu przez ludzi opozycji.

PISANE PO SYLWESTRZE 2016
Moi sąsiedzi odpalali fajerwerki noworoczne na kilka godzin przed północą. Powody są dwa. Po pierwsze wszyscy oni to kowboje, co po polsku oznacza kogoś zapracowanego w rolnictwie – wstają wcześnie a spać chodzą niedługo po zmroku. Czekanie do północy jest dla nich fizjologicznie nieprzyjemne. 
Drugi powód to dzieci. Tu wszyscy mają kupę dzieci. (Nawet gwiazdy telewizyjnych programów informacyjnych mają co najmniej trójkę i mam na myśli kobiety.)
Dlatego fajerwerki odpalili na kilka godzin przed północą – w chwili, gdy w Nowym Jorku hucznie wybiła północ, a transmisję pokazywały wszystkie telewizje. Dzieci w Arizonie wtedy jeszcze nie spały, dorośli też jeszcze nie spali, a skoro Nowy Rok doszedł do Nowego Jorku, można było uznać, że zaczął się w całych Stanach Zjednoczonych.
Moi sąsiedzi lubią proste rozwiązania – odpalili, poszli spać, a północ w Arizonie wybiła sobie po cichutku kilka godzin później, kiedy wszyscy słodko spali.
***
Moi sąsiedzi interesują się polityką ("tym wszystkim dziadom w Waszyngtonie trzeba skopać tyłek ") i lubią proste rozwiązania również w polityce ("trzeba skopać koniecznie").
W ramach towarzyskiej rozmowy opowiedziałem im o okupacji polskiego parlamentu. Moi sąsiedzi od ręki podali skuteczne rozwiązanie:
– Wy tam w Polsce macie zimną zimę, prawda? To wystarczy na sali sejmowej odciąć prąd i kaloryfery; okupacja wygaśnie sama. Przecież te dziady w Waszyn… eee.. we Warszawie nie będą siedzieć w zimnej sali po ciemku.
baj,
wc

PS
Zadałem im jeszcze pytanie o grzebanie w cudzych rzeczach przez jednych posłów drugim posłom. Nie chcą Państwo wiedzieć co odpowiedzieli – kowboje lubią proste rozwiązania i się ich nie boją stosować.

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Atak Wyborczej na abp. Jędraszewskiego!

Redakcja malydziennik

Francja popełnia samobójstwo z politycznej poprawności, ale kto wie, czy islamiści nie popełnili właśnie politycznego sepuku!

Redakcja malydziennik

Masz wątpliwości w sprawie „Amoris laetitia”? Musisz się nawrócić!

Redakcja malydziennik
Ładuję....