CYWILIZACJA

Były londyński listonosz wstąpił do ISIS i został mordercą!

– Do tej pory Harry Sarfo postrzegany był jako uciekinier ISIS, który w porę nawrócił się i zapragnął odpokutować chwilową przygodę w szeregach ISIS. Niedawno opublikowano nagrania, na których widać jak Sarfo morduje z zimną krwią syryjskich jeńców. Teraz prokuratorzy inaczej patrzą na muzułmanina.

Harry Sarfo urodził się w Niemczech, ale przeprowadził się z rodziną do Londynu. W wieku 20 lat Sarfo przeszedł na islam. Po zakończeniu szkoły pracował przez jakiś czas w Royal Mail. 

Kilka lat temu dokonał na terenie Niemiec rabunku z bronią w ręku i trafił tam do więzienia. W więzieniu zradykalizował się i zapragnął wstąpić do ISIS.

 

W marcu 2015 r. Sarfo wyjechał do Syrii i dołączył do ISIS, jednak już w lipcu wrócił do Niemiec. Został aresztowany na lotnisku Bremie, a następnie osądzony za przynależność do grupy terrorystycznej. Z braku dowodów na to by Sarfo zabił kogokolwiek w Syrii sąd skazał go tylko na 3 lata więzienia. Oskarżony twierdził, że nie brał udziału w żadnej operacji militarnej prowadzonej przez ISIS. 

Teraz prawda wyszła na jaw. Harry Sarfo został nagrany przez kamerę podczas czynnego udziału w masakrze 6 Syryjczyków w Palmirze. Dowody popełnienia przez niego zbrodni są niepodważalne dlatego sąd ponownie będzie rozstrzygał w jego sprawie. Muzułmaninowi grozi kara dożywocia. 

Źródło: independent.co.uk/ radiozet.pl

Komentarze

Zobacz także

Pornografia nie ma żadnych pozytywnych skutków. ŻADNYCH! I odbiera przyjemność z seksu!

Paranoja! Ważniejsze dobre poczucie aborcjonistek niż życie dziecka

Redakcja malydziennik

REWELACJA! ZOBACZ, co wyczynia bobas w brzuchu mamy!

Ładuję....