POLITYKA

Były kandydat na prezydenta łączy Clinton z Lucyferem. I ma ku temu mocne podstawy. ZOBACZ!

Były kandydat na prezydenta USA dr Ben Carson podkreśla w swoich wypowiedziach mocne związki łączące Hillary Clinton z Lucyferem. I choć spotkała go za to ostra krytyka nie zamierza się wycofywać z porównania.

Polityk i komentator podkreśla, że Hillary Clinton w młodości zapatrzona była w Saula Alinsky’ego autora kultowej wśród lewicy książki „Reguły Radykałów”. I właśnie ta książka została zadedykowana przez autora „Lucyferowi”.

 

W książce tej Alinsky sugeruje – przypomina Carson – stosowanie „kontrolowanej anarchii, by przeprowadzić nas (Amerykanów) od demokratycznej republiki do społeczeństwa socjalistycznego. I właśnie temu myślicielowi poświęciła swoją pracę na Wellesley College Clinton. Alinsky zaproponować jej miał także pracę.

 

Dziennikarz, który rozmawiał z Carsonem przypominał jednak, że sama Clinton nigdy publicznie nie wymieniała Alinsky’ego jako mentora. – Musisz użyć mózgu – odpowiedział Carson. – Popatrz na jej działania, zobacz czego jest adwokatem. Zabijanie dzieci, rozbijanie tradycyjnego małżeństwa są spójne z socjalistycznym światopoglądem Alinskuy’ego – mówił Carson.

Źródło: LifeSiteNews.com

Komentarze

Zobacz także

SZOKUJĄCE porównanie! Zobacz różnicę cen towarów Lidla dla Polski i UK!

Szykują się kłopoty. Twórca Amber Gold pogrąża Michała Tuska. Bardzo pogrąża

PIĘKNE! Morawiecki w krótkich słowach zmiażdżył opozycje. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....