WYDARZENIA

Była jedną z najsłynniejszych surogatek na świecie. Oto jak wygląda przemysł wynajmowania macic. To zbrodnia na kobietach!!!

W 2002 roku 23-letnia wówczas Brooke Verity Cochran była jedną z najsłynniejszych na świecie surogatek. To właśnie wtedy urodziła ona czwórkę dzieci parze homoseksualnej.

Dzieci, które obecnie mają 15 lat nie będą mogły jednak świętować z własną matką, bowiem kobieta zmarła po wieloletnim przedawkowywaniu leków. Miała 37 lat. A jej historia, bardzo smutna, uświadamia, jaką zbrodnią przeciwko kobietom jest skazywanie ich na surogację, płacenie im za wynajmowanie macic.

 

Kiedy Brooke miała 4 lata jej rodzice się rozwiedli, a ona po roku spędzonym z matką, przeprowadziła się do ojca. W wieku 17u lat zaszła w ciążę, miała syna, wyszła za mąż za jego ojca, a potem miała jeszcze bliźniaki, po których urodzeniu rozwiodła się z ich ojcem. 

 

Kilka lat później jej fryzjer, Thomas Dysarz zaproponował jej urodzenie dla niego i jego partnera Michaela Meehana dzieci. Kobieta podpisała kontrakt, w którym zrzekała się praw rodzicielskich, a także godziła na aborcję ewentualnych nadliczbowych dzieci.

 

Po zapłodnieniu in vitro zaszła w ciążę i nosiła w sobie piątkę dzieci. Michael Meehan i ona uznali więc, że jedno z dzieci powinno zostać abortowane, ale nie zgodził się na to Dysarz. Ostatecznie do aborcji doszło, a kobieta urodziła tylko czwórkę dzieci. A po ich narodzinach zaczął się dramat.

 

Najpierw kobieta zaczęła cierpieć na depresję, później panowie się rozstali, a jednego z nich (Dysarza) pozbawiono prawa do spotykania się z dziećmi. Kobieta, która chciała być dla czworaczków „ciocią” została również całkowicie usunięta z ich życia. Krótko później Brooke urodziła kolejne dziecko tym razem dla samego Dysarza. Tyle, że jakiś czas później on zachorował i porzucił dziecko, nad którym ona sprawować miała opiekę.

 

Kobieta wyszła wreszcie za mąż za nauczyciela matematyki Scotta Cochrana, ale i to małżeństwo nie dało jej szczęścia. Cochran spędził bowiem pewien czas w więzieniu nadużycia seksualne, a ona wciąż nie mogła sobie poradzić z tym, że nie ma najmniejszego kontaktu z własnymi dziećmi. I zapewne to wszystko wpędziło ją w nadużywanie leków, które doprowadziły do jej śmierci.

 

Ale to nie jest koniec tej dramatycznej historii. Obecnie bowiem spór o opiekę nad dzieckiem zamówionym dla Dysarza toczą Corchan i Dysarz właśnie… 

 

I tylko dzieci i kobiety, która dała się uwikłać w tak przerażającą historię żal. 

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl/Bioedge.org

Komentarze

Zobacz także

Ariana Grande sfinansuje pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze? Wielki gest młodej piosenkarki czy głupi żart jej fanów?

SZOK! Ciało BADACZKI znalezione w BUNKRZE po II wojnie światowej. Została ZAMORDOWANA przez…

Feministki ujawniają molestujących feministów? I dobrze, bo w ten sposób pokazują, że tylko katolicyzm może przezwyciężyć ten kryzys!

Redakcja malydziennik
Ładuję....