CYWILIZACJA

Była aborcjonistka wprost: „Jestem seryjnym mordercą”!

"Jestem seryjnym mordercą" – mówiła w Izbie Reprezentantów USA dr Kathi Aultman, była aborcjonistka, obecnie zdecydowana obrończyni ludzkiego życia na każdym etapie jego rozwoju.

Zanim Aultman rozpoczęła swoją przemowę pokazała politykom nagranie USG 18-tygodniowego dziecka o imieniu Lincoln Miller z bijącym sercem. 

 

„Uwielbiam spotykać się z dorosłymi, ale te spotkania zawsze przypominają mi o tych wszystkich ludziach, których nigdy nie spotkam, ponieważ ich zabijam” – mówił Aultman. „Jestem  po prostu seryjnym mordercą".

 

"Nasza społeczność została poddana skrajnej propagandzie przez zwolenników aborcji”. Aultman odniosła się tym samym do języka, którym posługują się aborcjoniści. Dla nich bowiem abortowane dzieci to wyłącznie płody. „A przecież to były dzieci. Doskonale pamiętam uformowane kończyny, jelita, nerki i inne narządy abortowanych dzieci, które badałam pod mikroskopem”. 

 

Dlaczego Aultman przestała wykonywać aborcje? Pewnego dnia uświadomiła sobie bolesną prawdę: "Zdałam sobie sprawę, że to dziecko było niewinną ofiarą. Fakt, że dziecko było niechciane, nie był wystarczającym usprawiedliwieniem dla mnie, by je zabić. Nie mogłam już dłużej przeprowadzać aborcji".

 

Aultman powiedziała, że ​​do zmiany jej poglądów przyczyniły się obserwacje kobiet, które dokonały aborcji:  „Te ​​młode kobiety, które wybrały życie, czuły się dobrze, kobiety, które dokonały aborcji, strasznie cierpiały.  Nie wierzę, by kobieta, która zabiła swoje dziecko, nie doświadczała żadnych negatywnych emocji”. 

 

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

To CUD! Z domów zostały zgliszcza, ocalała jedynie figurka Matki Bożej

Redakcja malydziennik

Straciła synka tuż po porodzie. Teraz pomaga innym osieroconym rodzicom, To, co robi, jest NIESAMOWITE

Chrystusa w Świebodzinie jednak bez anten na głowie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....