CYWILIZACJA

Brawo!!! Policja wkroczyła do domów dystrybutorów pigułek aborcyjnych. Tak trzymać!

Policja wkroczyła do domów dwóch aborcyjnych aktywistek, które rozpowszechniały pigułki wczesnoporonne. Kobieto skonfiskowano telefon i laptopa.

Niestety nie mówimy o Polsce. Na tak odważną akcję zdecydowała się policja w Irlandii Północnej. To właśnie tam policja skontrolowała miejsca, z których rozpowszechnia się „pestycydy na ludzi”, czyli tabletki wczesnoporonne.

 

Akcja została w pełni wsparta przez organizację pro life. – Kobiety i nienarodzone dzieci muszą być chronione przed tymi spośród aktywistów aborcyjnych, którzy sprzedają nielegalne środki wczesnoporonne i instruują kobiety, jak je stosować – podkreśla Bernadette Smyth, szefowa jednak z najważniejszych północnoirlandzkich organizacji pro life Precious Life.

 

– Trzeba mieć świadomość, że środki wczesnoporonne nie są lekarstwami. Badania pokazują, wciąż na nowo, że środki aborcyjne, mifepristona and misoprostol zagrażają także życiu kobiet – podkreśla Smyth.

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

PILNE! We Włoszech znaleziono zwłoki polskiego alpinisty

Adam Gaafar

Twierdzą, że Ziemia jest płaska. Teraz zdobędą dowody

Redakcja malydziennik

UWAGA! Wszystkie matki, kobiety w ciąży. Jeśli jakiś dentysta będzie Wam proponował czarne plomby, natychmiast zgłoście to policji! Jest już zakaz!

Ładuję....