ARCHIWUM

Brawo, Panie Prezydencie! Polacy stoją za Panem murem

Jeśli Andrzejowi Dudzie uda się przekonać opinię publiczną, że w sprawie sądów wypracował rozwiązania kompromisowe, może liczyć na dalszy wzrost popularności – czytamy w "Rzeczpospolitej".

Prezydent Andrzej Duda stanowczo umacnia swoje poparcie od czasu zawetowania ustaw o SN i KRS. Z najnowszego sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej" wynika, że 56,6 proc. badanych ocenia działalność prezydenta "raczej dobrze" lub "zdecydowanie dobrze". Jeszcze w lipcu było to 47,3 proc. badanych.

 

To są najlepsze wyniki prezydenta od sierpnia 2015 roku, kiedy zaufanie do prezydenta Andrzeja Dudy zbadano po raz pierwszy.

 

– Analiza struktury ocen działalności prezydenta wskazuje, że część twardego elektoratu PiS obniżyła "temperaturę poparcia" i jest mniej entuzjastyczna wobec jego decyzji – mówi Marcin Duma, szef IBRiS. Jak dodaje, prezydent "rekompensuje" to sobie gdzie indziej, znajdując poparcie wśród wyborców centrowych. Opozycyjny elektorat najprawdopodobniej docenił weta postawione przez Andrzeja Dudę w lipcu.Brawo, 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Theresa May, premier Wielkiej Brytanii, w szczerym wywiadzie mówi o swojej wierze. "Wiara prowadzi mnie we wszystkim, co robię"

Redakcja malydziennik

Tragedia! Straszna PRAWDA wyszła na jaw. Młody KSIĄDZ się POWIESIŁ, bo gnębił…

Redakcja malydziennik

UWAGA! Rosyjskie bombowce nieopodal amerykańskiej granicy! Amerykanie poderwali myśliwce

Redakcja malydziennik
Ładuję....