POLITYKA

Brawo dla tej firmy! Jej produkty reklamuje piękna dziewczynka z zespołem Downa

Nieprawdopodobne…. Piękna buzia dziewczynki z zespołem Downa zdobi opakowania jogurtów, które kupić można w całej Irlandii. Abby Dillon to właśnie ujawniona jedna z czterech „twarzy” Glenisk’s Organic No-Added-Sugar Baby Yogurts. Dziewczynka była jedną z finalistek konkursu wybraną spośród 4,5 tysiąca kandydatów.

Mama dziewczynki powiedziała irlandzkiemu „The Independent”, że jest z tego powodu bardzo dumna i podekscytowana. "To dla nas bardzo ważne. Istnieje ciągle tak wiele nieporozumień i stereotypów dotyczących osób z zespołem Downa. Myślę, że to pierwszy krok ku ich rozwianiu i społecznej akceptacji osób z zespołem Downa”. 

 

"Kiedy urodziła się Abby, przeżywaliśmy bardzo trudne chwile. Nie znaliśmy innych dzieci z zespołem Downa. Gdybyśmy wtedy wiedzieli to, co teraz wiemy, to nie byłoby takie straszne. Ludzie powinni zrozumieć, że ludzie z zespołem Downa wcale nie są gorsi”. 

 

Emma Walls, dyrektor Glenisk, powiedziała, że praca z ​​Abby była cudownym doświadczeniem: "To była świetna zabawa, było w niej tyle energii i uśmiechu. Zdjęcia Abby są naprawdę piękne, a co istotniejsze, są one bardzo naturalne, tak jak naturalny jest smak naszych jogurtów. Cieszę się, że mogliśmy Abby zaprosić do tej zabawy”.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Sprawdź, który kotek będzie martwy. Skandaliczne eksperymenty dla uczniów!

Redakcja malydziennik

Wiemy już, kto będzie sekretarzem stanu u Trumpa

Redakcja malydziennik

Czy grzywka Trumpa jest prawdziwa? Ona to sprawdziła!

Redakcja malydziennik
Ładuję....