WYDARZENIA

Brawo dla amerykańskiej zawodniczki! Odmówiła noszenia koszulki z tęczą LGBT

Jaelene Hinkle wycofała się z drużyny piłkarskiej Stanów Zjednoczonych po tym, jak dowiedziała się, że na meczu zawodniczki występować będą w koszulkach z tęczą, symbolem środowisk LGBT.

Zawodniczka na swoim Twitterze wyjaśniła powody rezygnacji z gry, przywołując fragment Listu do Kolosan: „A wszystko, cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie, jako Panu, a nie ludziom”.

  

Hinkle nie pierwszy raz przeciwstawiła się poprawności politycznej. W 2015 roku skrytykowała decyzję Sądu Najwyższego, który zgodził się na małżeństwa jednopłciowe. „Jezus nie przyszedł, aby zbawić tych, którzy już w Niego uwierzyli, przyszedł, aby ludzie zagubieni, odrzuceni i opuszczeni znaleźli Go i uwierzyli. Wierzę że to, co zostało napisane 2000 lat temu w Biblii, jest prawdą. To nie jest fikcja. Ten świat może się zmienić, ale Chrystus i Jego Słowo nigdy się nie zmienią” – pisała.

 

Wielokrotnie także zawodniczka przypominała prawdziwe znaczenie symbolu tęczy: "Tęcza była przymierzem między Bogiem i całym jego stworzeniem".

 

"Nieustannie przypominam, że Bóg nigdy nas nie opuści. Dziękuję Panu za wspaniałą łaskę, nawet w czasie takich prób” – mówiła Hinkle. 

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Znamy już szczegóły masakry w Noc Sylwestrową. 39 ofiar, napastnik poszukiwany

Redakcja malydziennik

„To nawet gorsze niż prostytucja”. Rosja to raj reprodukcyjny. Tu najłatwiej znaleźć surogatkę! Dlaczego?

Redakcja malydziennik

„Wyborcza” wprowadza czytelników w błąd! Celowo opublikowała FAŁSZYWY LIST od…

Adam Gaafar
Ładuję....