POLITYKA

BRAK SŁÓW! Lewicowa działaczka LŻY pamięć Żołnierzy Wyklętych! Może zrzutka na korepetycje?

Mordowanie dzieci w kołyskach, nieróbstwo, pedofilię i działalność przestępczą – zarzuciła Żołnierzom Wyklętym Justyna Klimasara, kandydatka na posłankę SLD i działaczka tej partii.

Justyna Klimasara, członkini SLD i rady krajowej młodzieżówki tej partii, postanowiła zabrać głos w sprawie Żołnierzy Wyklętych. "Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale też dzieciobójców i pedofilii! Mordowali także! niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni… Wyklęci byli nierobami, którzy zamiast odbudowywać swój kraj i pracować, woleli pochować się w lasach i napadać uczciwych obywateli!" – napisała na Facebooku. 
Wirtualna Polska zapytała działaczkę, skąd czepie ona swoja wiedzę. Wyjaśniła, że z książek, np. z "Żołnierzy Niechcianych" Tadeusza Opieki, z gazet i portali internetowych ("Przegląd" i trybuna.eu), a także z rozmów ze znajomymi, których rodziny ucierpiały z rąk Wyklętych.
 
Z kolei, jak tłumaczy, zarzut pedofilii jest prostą konsekwencją "szeroko opisywanego" faktu, że Wyklęci dokonywali gwałtów. I to na osobach w różnym wieku. 

Wpis o pedofilach i dzieciobójcach był tylko jednym z serii postów nawiązujących do zbliżającego się dnia Żołnierzy Wyklętych i jego obchodów. W innych możemy przeczytać, że "Inka" (Danka Siedzikówna, sanitariuszka "Łupaszki") mordowała milicjantów, więc była "młodocianym przestępcą". 

 
Może trzeba się zrzucić na korki z historii dla młodej działaczki?
 
 

Źródło: wp.pl, Facebook

Komentarze

Zobacz także

"Nie wtrącaj się do moich dzieci!" Ludzie MAJĄ DOŚĆ, wychodzą na ulice przeciwko ideologii GENDER

Facebook dokonał zamachu na wolność religijną! Usunął największe strony katolickie!

Wietnam: katolicka blogerka skazana na 10 lat więzienia

Ładuję....