POLITYKA

Bóg zesłał huragany, bo chciał przekazać ludziom pewną wiadomość

Jason i David Benhamowie ogłosili właśnie, dlaczego Amerykę dotknęły tak silne huragany. Ich zdaniem, w ten sposób Bóg chciał przypomnieć Amerykanom, by nie przekraczali nieprzekraczalnych granic dotyczących małżeństwa, płci czy seksualności.

Huragan Irma, który uderzył we Florydę, to przesłanie od Boga. W końcu wyraźnie napisane jest w Psalmie 104, że wiatr jest posłańcem Bożym. „Bóg przemawia za pośrednictwem wiatru” – nie mają wątpliwości bracia Benhamowie. 

 

Aby ludzie mogli żyć w zgodzie z Jego nauką, Bóg ustanowił pewne granice. Amerykanie te granice dawno już przekroczyli, dlatego Bóg zesłał na nich karę w postaci huraganów. 

 

„Mówimy, że płeć nie ma żadnej granicy. Mówimy, że seksualność nie ma żadnej granicy. Kiedy mówimy, że małżeństwo to dowolny związek, łamiemy granice ustanowione przez Boga”. 

 

Bracia ostrzegli, że jeśli ludzie będą łamać te boskie granice, muszą liczyć się z tym, że Bóg będzie zsyłał znaki, także tak dotkliwe jak huragany, by ludzie w końcu powrócili do właściwego, czyli biblijnego rozumienia małżeństwa czy płci.

 

Inni ewangeliści, np. pastor Franklin Graham, dostrzegli w huraganach znak, który ma przygotować ludzkość na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa:   "Gwałtowne huragany, jeden za drugim, niszczą wszystko na swoich drogach. Trzęsienie ziemi o sile 8,1 zaatakowało południową część Meksyku, niedawno mieliśmy możliwość zaobserwowania zaćmienia Słońca. A przecież w Ewangelii św. Łukasza czytamy: „Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga nardów bezradnych wobec huku morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi” (Łk 21,25-26. Z kolei Ewangelia św. Mateusza przypomina: „Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Wystąpi głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi” (Mt 24,7). Wszystko, co dzieje się teraz na naszych oczach, to ewidentne, zapowiedziane w Biblii znaki przed powrotem Chrystusa”.

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Były premier Włoch krytykuje Unię: "Europa potrzebuje radykalnej zmiany" – koniecznie przeczytaj!

Redakcja malydziennik

NO i wreszcie spotkali się! Trump i Duda na Zamku Królewskim w Warszawie!

A w Holandii Wilders…

Ładuję....